Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudok belépni betyárnak?

Hogyan tudok belépni betyárnak?

Figyelt kérdés
Már gyerek korom óta foglalkoztat a betyár szakma. 24 éves vagyok és szerencsére van már nagy bajszom is, viszont nem tartozok egy betyár csapathoz sem. Nem is találtam ilyesmi szervezetet, nem tudjátok, valahol a Hortobágyon, vagy a Somogyban létezik e valami ilyesmi csapat, ahol van korhatár nélküli tagfelvétel?

2012. szept. 29. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
kimész a pusztára NYÁRON osztán nagy népi gúnyába csizmával stbvel egy ostorral ha meglátsz egy embert naaaaagy bajusszal sok jószág möllött, aszondod hogy CSUHAJJA megkérdöd, eliszogattok osztán ha szerencsíd van bévisz a nagyfőnökhöz.
2012. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sz1u ***** válasza:

Oszt' ha már nagy bajszod már meg van, akkor betyárkörtéd (peternác) is van-é'?


[link]

2012. szept. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom van ilyen hagyományörző csoport A hortobágyon is... sajnos konkrét elérhetőséget nem tudok de már láttam őket valamelyik műsorban.
2012. szept. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bugacon is szoktak bemutatót tartani a "betyárok". Remélem, hogy mesterien tudsz lovagolni is, mert enélkül nem lehetsz betyár.
2012. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Mingyá betyarok...


BETYÁR SZAKMA! :-DDD


Kíváncsi vagyok, OKJ-s képzésen is el lehet-e sajátítani?

És vajon mik lehetnek a vizsgakövetelmények?

2012. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor szerintetek csak menjek oda egy népies külsejű emberhez a Hortobágyon, és lehet hogy Ő bemutat a betyároknak ezek szerint?

ui.: lovagolni egész jól tudok.

2012. szept. 29. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen menj oda kérdezősködni. Tutira tudom, hogy vannak mai napig betyár hagyományörző csoportok.
2012. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!