Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt értelme belépni az EU-ba?

Volt értelme belépni az EU-ba?

Figyelt kérdés
Ki látta ennek értelmét?
2012. aug. 16. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
nem.
2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen. Rengeteg pénzt, támogatást kaptunk tőlük. Plusz a szabad munkaerő és tőkeáramlás miatt oda mehetsz lakni, dolgozni, nyaralni, ahova csak szeretnél.
2012. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Támpgatás...Azt a kormány kapja és el is tűnik, mint a huzat, mi meg fizethetjük majd vissza a nesze semmi fogd meg jólt!

Mehetünk külföldre dolgozni.Kösz!Én inkább itthon dolgoznék, becsületes feltételekkel elegendő fizetésért.Baromi értelmes, hogy idejön a külföldi ócsón dolgozni én meg kimegyek a "helyébe" szintén ócsón.Ott többet kapunk, de mihez képest?az itthoni fizetéshez képest, de amúgy ott is "filléres" melósnak számítunk.

2012. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy volt. Fél életemben arra vártam, hogy fogadjon már végre be bennünket is Európa, ezer évig virtuskodtunk itt, hogy mi mekkora nagy különcök vagyunk, most végre befogadott a közösség minket is. És nem láttam hátrányát. Nekem hatalmas élmény volt megállás nélkül áthajtani végre a határon, emelt fővel járni más országokban, az idióta ellenségeskedés helyett, amiben felnőttünk, végre emberi országokban élni, nem félni attól, hogy szóba állok egy külföldivel, hogy felbontják a levelemet, hogy vigyáznom kell a számra, mit mondok máshol, szóval, igen, nagyon jó ez így. Aki azt hiszi, hogy nem, az nem tudja, mi volt itt régen, szögesdrótok, aknazárak mögött. És nem igaz, hogy ki vagyunk zsákmányolva. Milliárdokat költöttek ránk, szegény rokonra. Most, hogy elfogadtuk ezt, bevágnánk az ajtót és falakat emelnénk megint? Agyalágyult és aljas ötlet.
2012. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%
nem.csak hátrány.
2012. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Az EU nagy lehetőség lehetne! De a kormányaink nagyrészt csak lötyögtek vagy a saját cégeik zsebét tömték meg.


Az emberek meg annyira hozzászoktak a kommunizmushoz hogy elvárják hogy a seggük is ki legyen nya...


Az EU akkor esély ha dolgozni akarunk és képesek vagyunk felelősségteljesen választani egy kormányt!

Na itt viszont problémába futunk mert arra szavazunk aki 15. havi nyugdíjt ígér vagy rejtegeti a programját és csak úgy "félvállról" mindent megígér!


Orbán is ígért 4-5%-os növekedést és 1 millió munkahelyet! Elköltött minden tartalékot és csinált egy szar gazdaságpolitikát!

Most meg az EU-ra mutogat hogy miattuk nem valosult meg az ígérete!


Vagyis az emberek sajnos nem nőttek még fel hogy felelősségteljesen válasszanak!

Bár a választék se túl jó...

2012. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

IGEN!!! Végre hogy uniós tagok letünk. Azóta a magyar vállalatok nagy részét vagy a külfőldi cégek felvásárolták, vagy ha ez nem sikerült akor tönkretették - bezáratták (cukorgyárak STB...). A haszon nagy részét ezek a cégek mind kivonják a magyar gazdaságból, (kiviszik külfőldre)STB... STB... STB... tönkretették a gazdaságunkat! Egyik kezével az unió ad pénzt (uniós támogatás) a mássikal annak többszörösét elveszi!

Ezért (is) "virágzik" a német gazdaság hiszen velük van a legtöbb "üzleti" kapcsolatunk.


Egyésbként nemrég hallotam, hogy az unió 2-millió forintot ajánlott fel (hektáronként) azoknak a szőlő termelő gazdáknak akik kivágják a szölöiket és felhagynak a termesztésel, mert ugye a magyar bor és szőlő útban van az unió (németország) egyébb termelői számára!


ÉLJEN AZ UNIÓ - LEGYÜNK GAZDASÁGI RABSZOLGÁK!!!

2012. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem volt értelme, éljen a Szovjetunió!
2012. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

"ezer évig virtuskodtunk itt, hogy mi mekkora nagy különcök vagyunk"


Milyen ezeréves különcködésről beszélsz te itt? Szerintem te valami teljesen más történelemkönyveket olvastál. Ha egyáltalán olvastál történelemkönyvet az életedben.

2012. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"Na itt viszont problémába futunk mert arra szavazunk aki 15. havi nyugdíjt ígér vagy rejtegeti a programját és csak úgy "félvállról" mindent megígér!"


Jaj hagyjuk már ezt a baromságot. Mert aztán nyugaton a választópolgárok nem arra szavaznak, akik nagyobbat ígérnek nekik ugye? Nyugaton minden választópolgár elolvassa a pártok programját, meg is érti az egészet, minden választópolgár tökéletesen ért a gazdasághoz stb. ugye?

2012. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!