Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért hiszi minden fogyatékos...

Miért hiszi minden fogyatékos hogy eljön a világ vége?

Figyelt kérdés
úgyse lessz semmilyen világvége legalábbis nem a közeljövőben ez nagyon nagy hülyeség ha pedig csak vicc akkor elég szar már minimum 1000000-an kérdezték
2012. okt. 18. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Biztos szar életük van és lusták változtatni rajta, és ebben reménykednek, hogy vége lesz és nem kell tovább szenvedniük, és a többi szemét, gonosz alak is akik merészelnek rendes életet élni, meghal velük együtt.
2012. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző xDDD
2012. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert felvettek 50 millió forintnyi kölcsönt, amit egy félig orosz és félig szerb táncosnőre költöttek. Ha meg nem fizetik vissza akkor jönnek a behajtók..
2012. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, ha december 21-én nem lesz világvége, akkor december 22-én tömve lesznek a bevásárlóközpontok :)
2012. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
képzeld volt olyan ember aki elköltötte összes vagyonát és igen több millió dollárt kölcsönt felvett és hol is volt világvége? sehol, most se lesz egyszer majd lesz de még nem. úgyhogy nyugi, semmi bolygó se semmi más nincs közelünkben ami meg "sérthetné" a magmát. a föld meg nem dönt úgy hogy jó akkor 2012.12.21-én végem XD a fogyatékosok meg azért hiszik ezt mert fogyatékosok
2012. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!