Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerettek félni? Szeretitek a...

Szerettek félni? Szeretitek a horror filmeket, ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Félni nem szeretek. A horror filmeket viszont imádom, inkább a vér az amit szeretek benne. Van akit pont ez taszít,de én bírom a vér látványát... annál már csak a vér szaga a jobb. xĐ Ez így elég (hát nem is tudom...) morbidnak tűnhet, de nem vagyok pedig agyilag sérült... Szeretem az olyan filmeket amiktől a hideg kirázz, amikor egyszerűen megfagy a levegő és már azt várom, hogy mikor gurul egy egy fej :)

Sajnos a mai horrorfilmek nem ilyenek... és egyre bénábbak lesznek. Se eleje se vége, csak a vér meg az öldöklés. Nincsen semmilyen sztori mögötte...

2012. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek félni, és szeretem a horrorfilmeket, de a vért azt nem annyira. xd A saw-ért nem is vagyok oda. :'D
2012. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem félek a filmektől, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy a főhős hogyan, vagy hogyan nem mászik ki az adott problémából, ami a történetben van.
2012. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a horror filmeket, de a Kocka és a Fűrész sorozatot nem nagyon szeretem. Most fogom megnézni amúgy a Sóhajok '77-es olasz filmet. Van egy régen látott horrorfilmről emlékem és azért keresem, hátha épp ez az. Egy nő volt benne, akinek égett a szeme és egy kazánszerű helyről vigyorgott ki. Eddig 135 db-ot láttam.
2012. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én speciel imádok félni, azért is nézek horrort. Levezeti a feszültséget. De inkább a pszichothrillerek rajongója vagyok , imádom a Fűrész-sorozatot például. Tök jó, amikor a végén valami nagyon meglepő fordulat jön, és szinte leesel a székről. Retro horrorokból a kedvencem a Kedvencek temetője, vagy könyv címen az Állattemető, olvasva is nagyon durva volt :)
2012. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek félni, horror filmet nézni utálok. Sőt, a filmeket nem is szeretem annyira. Én általában az X-Faktort, Csillag születiket, Ének iskoláját nézem. :)
2014. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!