Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Közvélemény kutatás! Srácok,...

Közvélemény kutatás! Srácok, ti milyen lányokat kedveltek jobban? Lányok, ti milyen srácokat kedveltek jobban? Kort is légyszí!

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Az olyan lányokat, akik adnak magukra, de azért nem viszik túlzásba, megvan a magához való eszük, beszédesek, legyen egy közös érdeklődési körünk (ezt most bővebben nem részletezném, mert hosszú lenne...). Külsőre nekem csak annyi az elvárás, hogy legalább vállig érjen a haja, de még jobb, ha hosszabb :) A rövid haj olyan... nőietlen...

22/f

2012. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez valami fake kérdés?
2012. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor ne írj semmit!!!
2012. nov. 18. 00:15
 4/7 anonim válasza:
100%

Lány vagyok,és az olyan pasik jönnek be akik nem állnak órákat a tükör elött,adnak magukra de nem vasalják szét a hajukat és nem hordanak nálam szűkebb gatyát.

Belsőre legyenek őszinték és ne bunkózzanak egy lánnyal.Ja és ne a perverz gondolataikat zúdítsák rám.

15/L

2012. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én háát. Az olyan srácokat akik azért nem ápolatlanok, de nem is a tükör előtt élik le az életüket. Az sem baj, ha külsőre egy picit gonosznak tűnik. Sőt.

Belsőre: Legyen kedves, ne akarjon mindig kijavítani. Legyen hülye, az sem gond ha enyhén kocka. Legyen vidám. A hülesége ne abban nyilvánuljon meg hogy nem tud helyesen írni és mindenen vihogni/visítani.

2012. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt egyszerübb leirni hogy mi nem jön be.

utálom ha egy csaj tùl közvetlen, rámenös.

utálom ha kávétól, vagy cigitöl büzlik a szája, utálom ha minden bulin segg részegre issza magát.

utálom ha aszt hiszi hogy attól lesz nagy lány ha 16 évesen már a fél város átment rajta, de a leghosszab kapcsolata is csak 2 hétig tartott, utálom ha sâpadt, utálom ha bénán van kifestve, utâlom ha többre tartja magát nálam, utálom ha megakarom vigasztalni aztán elküld az annyába, utálom ha 24-böl 24 órân át sajnáltatja magát facebookon, utálom ha csak 1 napja ismerem és aszt hiszi hogy máris ugrok akârmi problémája van, utálom ha a fiúkkal jobban kijön mint a csajokkal, utálom ha nem tudja értékelni az én munkâmat, utálom ha egy ronda lâny azt hiszi hogy bejön nekem, csAk mert megcsodáltam hogy ilyen fejjel még életben van, utálom ha egy lánynak a pattanásos nagypofájú köcsedékek jönnek be, utálom ha káromkodik, utálom ha azt hiszi buliból áll az élet, utálom ha hülyének néz, utálom ha bajszos(sötét haju lányoknál gyakori), utálom ha avval vág fel hogy minden nap 1000 ft zsebpénzt kap, utálom a félpucér facebook profil képeket, utálom ha az eszetlenkedésen kivül mást se csinál. de ezektöl eltekintve nem vagyok válogatós. ;)

18/F

2013. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi... Mondjuk elég nagyok az elvárásaid.
2013. szept. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!