Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi baja van a telefonomnak?

Mi baja van a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Össze-vissza villog, zenél, csörög. Nem lehet kikapcsolni sem, egyszerűen nem reagál rá semmit se. Már mérgemben földhöz vágtam vagy tízszer, de semmi baja nem lett, és folytatta tovább. Utána elástam 5 3 méter mélyre, de mikor bementem a házba, megint ott volt az asztalomon, fogalmam sincs mi történik vele.
2012. nov. 18. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a reptoidok kicserélték a telefoodat egy űreszközre,ami direkt a te idegesítésedre szolgál. Én inkább azt ajánlom, hogy vidd el egy szerelőhöz. Ők mindig tudják, hogy mit kell csinálni.
2012. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam szétverni is, de meg se kottyan neki sajnos. Egyre hangosabban zenél, valami hindu zenét, ami rajta sem volt eddig. Ha jól hallom Zámbó Krisztián énekel benne, gondolhatjátok milyen idegesítő...
2012. nov. 18. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Lövesd ki a NASA-val a világűrbe hogy minél hamarabb beszívja egy fekete lyuk és kerüljön át egy párhuzamos dimenzióba mert ott az teljesen természetes amit most a telefonod csinál.
2012. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a csumbagambra lehet. Az egyetlen ismert gyógymód, hogy berakod a telót egy turmixgépbe, ledarálod és a maradékot éjfélkor a Dunába szórod.
2012. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 klopusz ***** válasza:
Add el! Ha akkor is visszatér, próbál meg eltüzelni.
2012. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!