Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet 180-nal szántani vagy...

Lehet 180-nal szántani vagy aratni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
220 felett is. :D
2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
lehetne ,de ha ennyi pénzed lenne nem ezen kondolkodnál
2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
aratni igen ... a sárga csekkeket! :D
2012. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettőhöz túl gyors, szántásnál leszakadna az eke (vagy miaz) aratásnál meg nem lenne ideje begyűjteni a gabonát
2012. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet csak a föld nem fog úgy felszántódni ahogy kellene. Mondjuik csak a felszínét karcolja az eke vagy tudom is mivel szántanak ma :D
2012. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tojasleves ***** válasza:
Lehetne, csak a szomszéd földjére hánynád a sajátodat. aratni meg... pff foggalmam sincs.
2012. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Lehet, ha a szántó magánterüket, mert ott annyival mész, amennyivel csak akarsz. Az már más, hogy a igen ocsmány munka lesz a végeredménye...
2012. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem nincs gép ami ennyivel megy.
2012. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején:

Bár két különböző műveletről beszélünk közös benne hogy a gépet valahogy fel kell gyorsítani sebességben kell tartani és irányítani is kell 180 km/h nál. Ez tekintve hogy a szántóföld be van vetve és elég rossz útnak számít nehézkes, valami futólánctalpas rakétamotoros/sugárhajtású ekekapa megfelelne de az meg leégetné a növényzetet, ez a gabona pusztulását valamint irdatlan bozót tarló és erdőtüzeket okozna.

akkor a műveleti problémák feladatonként.

Szántás:

Az eke kiemelkedne a földből, valami speciális kialakítású kéne lefelé húzó földspoilerekkel.

Az eke /az egész ekés vontatmány leszakadna a traktorról, vagy a vonószemnél vagy az ekelapok rögzítési pontjainál vagy ezer egyébb helyen ezért én a gép orrára szerelném, érdekesen nézne ki meg utána a gép eltaposná és újra kéne szántani.

Aratás: a gabona eltörne a kombájn előtt amint hozzáér, a pengék nem működnének, a szemeket a hirtelen gyorsulás kicsépelné nagyon hamar megtelne a gép, stb

Eredményképpen megvalósítható de nem célszerű. akkor én már inkább a lézeres fűnyírón agyalnék ami egy sínpálya a kert szélén rajta egy kerekes szán motorral egy zöld lézerrel és a sínből nyerné a szuflát és a füvet/macska lábát a lézernyaláb vágná le adott magasságra.

2012. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem ajánlatos, szerintem nincs olyan gép, ami elvégezné ezt a munkát.
2012. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!