Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikert lehet aratni úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikert lehet aratni úgy a lányoknál, hogy teljesen passzív vagyok és hagyom hogy ők közelítsenek meg?

Figyelt kérdés
Azért apró jelzésekkel lehet rá utalni, hogy ki jön be... de arra gondoltam, hogy kihagyom ezt a mostanában divatos csajozós, ismerkedős mókát. Ha valaki akar tőlem valamit az majd odajön és megismerjük egymást szép lassan, vagy akár gyorsan, attól függ mennyire nyitott.
2012. okt. 19. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de alapjáraton nem sok.
2012. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te se lehetsz nagy gyakoris, mert már 1000-en kiírták kérdésnek, hogy ez a technika VAJON miért nem vezet eredményes csajozáshoz?


De próbálkozz vele csak nyugodtan.

2012. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetek esély van reá. Én 23 éve próbálkozom. Eddig sikertelenül, de neked érzem, hogy menni fog. Sok sikert!
2012. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen hogy egyszerűen csak éltem az életem és egyszer csak letámadott egy lány, hogy menjek vele el inni.


Én csak egy finom "összefuthatnánk valamikor"t adagoltam be előtte.


Majdnem szex/kapcsolat lett a vége. Majdnem.


Hátránya, hogy a csaj ugyanolyan aktívan hagyott ott a fenébe másnap mint amilyen aktívan rámszállt az elején.

2012. okt. 19. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jó technika. Az (szerintem) jó, ha kelleted magad, de az nem, hogy megvárod, hogy egy nő menjen oda hozzád.
2012. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán válik be hacsak nem vagy egy Tom Cruise.
2012. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt alkalmazom xD

mondjuk nem nagyon megy a dolog!

2012. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annál a lánynál igen, akinek nincs senkije és nagyon akar valakit. A többinél nem, úgyis van/lesz akinek kellenek. Ez különben nem mostanában divat, hanem mindig a férfinak kell kezdeményezni.
2012. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!