Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a loú? Meg motherbookdri...

Mi az a loú? Meg motherbookdriver? Már rég voltam az oldalon, és eddig csak reptoidok voltak meg lumbulábiak meg kriarixaxiak.

Figyelt kérdés
Meg mindenki valami Veccő Veronikát emleget az kicsoda? Valami szenthelyi árpád féle ember vagy kicsoda? Ha valamiről lemaradtam valaki leírja a teljes történetet, hogy mi hogy volt? kösz

2013. jan. 4. 19:53
1 2
 1/13 x) ***** válasza:
87%

Mivel egy lusta dög vagyok csak a loú történetét írom le :D

Szóval volt egy aranyosan elmeháborodott kérdező, aki (valószínűleg trollkodásból) feltett egy kérdést, amit már nem tudok linkelni mert valamelyik 0 humorérzékkel megáldott paraszt jelentette. De a lényege az volt hogy a kérdezőt megtámadta egy nagy fekete kutyaszerű lény, ami "pont akkora volt mint egy loú, csak nagyobb". (a loú egyébként feltehetően azt akarta jelenteni hogy ló). A kérdező jobb megoldás híján egy "veccővel" (vesszővel) megverte szegényt és napokig nem mert kimenni a házból. Még csapdát is állított. Az a kérdés egyike volt a 10 legjobb ezotéria rovatos kérdésnek az tuti :D

2013. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A loú egy kutyaszerű lény ami pontosan akkora mint egy ló csak nagyobb. Egyetlen gyengepontja a veccő.

[link]

A motherbookdriver egy idegen faj, akik lézerágyúzták a lumbulábiaiakat, de megvédte őket a neutrínós hűmicsodaizé pajzsuk.

Az oldalon két Veronika is ismert. Van Waulberg Veronika 'az ezotéria topik réme' akinek a célja, hogy mindenkit halálra idegesítsen a baromságaival. Illetve arról ismert, hogy akárhányszor bannolják annyiszor visszatér más néven.

Veccő Veronika veccőgyáros és loú ellenes volt de most már átállt a loúk oldalára, az új neve pedig Fejnélküli Loúvas.

Szenthelyi Árpád reptoid szakértő és az Ellenállás vezetője, valószínűleg neki köszönhetjük az invázió elmaradását.

2013. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek zöld kezek. Ezeket nem kéne bezárni elmegyógyintézetbe?
2013. jan. 4. 21:09
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
És te tudod, mi az a steptubehouse? :-)
2013. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 - csak ha "age-looked"...
2013. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Igazad van, csak nem akartam rögtön ilyen nehéz feladattal kezdeni :-DD
2013. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na az meg micsoda?
2013. jan. 4. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
"Pontosan akkora, mint egy ló, csak nagyobb." x'D Emberek, megöltök! XD
2013. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Darky ***** válasza:
70%

Fejnekuli Louvas XXXD Megoltok egeszen XD hat mive lett az ezoteria topik XXD

(en nem vagyok szkeptikus de ezeket meg en sem hiszem el XD)

Veccos veronika XD meg Fejnelkuli Louvas XD Beszarok XD

2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Darky én is így vagyok vele xD
2013. jan. 5. 08:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!