Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a loú? Meg motherbookdri...

Mi az a loú? Meg motherbookdriver? Már rég voltam az oldalon, és eddig csak reptoidok voltak meg lumbulábiak meg kriarixaxiak.

Figyelt kérdés
Meg mindenki valami Veccő Veronikát emleget az kicsoda? Valami szenthelyi árpád féle ember vagy kicsoda? Ha valamiről lemaradtam valaki leírja a teljes történetet, hogy mi hogy volt? kösz

2013. jan. 4. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Van Waulberg Veronika 'az ezotéria topik réme'"


Valami "anorexiás annunaki" néven is futott, de mostanában név nélkül irogat, "na erre mit léptek" végződés egyértelműen az övé.

2013. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ott a pont!!!:))
2013. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a motherbookdriverek olyan faj akik a lumbulábiakkal és a krixkraxiakkal ellenséges viszonyban vannak, a guargumikkal és az annunakikkal meg jóba. És szerintem 404et is elrabolták, aztán a reptoidokra fogták rá,valami ilyesmi lehetett. Aztán decemberben a reptoid csataűrhajók defektet kaptak, haza kellett vontatni, és ezért nemjöttek megvédeni minket a motherbookdriverek se.
2013. ápr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!