Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudja magáról egy...

Honnan tudja magáról egy vámpír, hogy ronda e vagy szép ha nem látja a tükörképét?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalomhiányuk tudják, hogy ők azok és kész :)
2013. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Korán kezded az ivást még csak fél 3 múlt..
2013. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mit érdekli azt?Az embereket megeszi.Vagyis olyan,mint ha téged érdekelne,hogy tetszel-e a disznónak,amit megeszel...

Az alkonyat baromságon kívül a vámpír mindenhol egy emberölő szörnyeteg.

2013. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy vámpír nem foglalkozik ilyesmivel. Képesek hatalmukba keríteni az embert a tekintetükkel és a finom modorukkal. Minden a kisugárzáson és az önbizalmon múlik, és nem csak a vámpírok esetében... Egyébként ebből a szempontból talán könnyebb lenne vámpírként élni, mert sosem azzal foglalkoznánk, hogy hogyan nézünk ki.


Persze ha nagyon akarja, egy vámpír is megtudhatja magáról, hogy hogy néz ki, pl. készíttet magáról egy portrét.

2013. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez hogy kerül ebbe a kategóriába? Vagy ez egy szerelmes vámpír?

Egyébként a válasz meg az lenne, hogy megkérdez valakit...

2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mi van ha hibás vámpír tehát a normáknak nem felel meg?
2013. jan. 9. 14:38
 7/14 anonim ***** válasza:

De lehet hogy én vámpír vagyok.Tudod miért?

Nem szeretem a foghagymát,éjjel jobban szeretek fent lenni sőt gyakorlatilag látok éjjel,bele halok,ha karrót szúrnak a szivembe,a szemfogaim és a mellettük levő-k is nagyon hegyesek és élesek.És sokszor vagyok szomjas.Még soha nem haltam meg.

2013. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És egy vámpírcsaj, hogy sminkeli magát?
2013. jan. 9. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Általában a felvételek elött profi sminkesek végzik ezt a munkát.
2013. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem tudom,hogy miért lett szeretet tárgya,sőt kívánatos pasi vagy csaj egy vámpír?Én több mint 20 éves vagyok,és láttam a kárhozottak királynőjét, az interjú a vámpírral-t és a drakulát,a pengét az undervorld részeket a van hellsinget is.De nem emlékszem,hogy olyan nagyon kedves,szeretni való alakok lettek volna benne...
2013. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!