Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenkinek szép és jó volt az első szerelme, csak nekem lett ez ennyire elrontva?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt kérdéseket válaszokat, meg ismerőseimet is kérdeztem, mindenki mondja hogy milyen romantikus, érzelmes, és nagyszerű volt...és itt vagyok én, akit az első szerelme teljesen kihasznált, átvert, és nem is szeretett. Tényleg egyedül vagy ezzel? :( Olyan vacak hogy majd ezt kell válaszolnom ha valaki kérdi milyen volt...

18/L


2013. jan. 6. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én elsőm egy reménytelen volt, szóval nem mindig szép...
2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Legalábbis azt hittem. Aztán szép lassan rájöttem, hogy mindent én toltam el. Szar érzés. 21/F
2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt jó az első. Remélem a második jobb lesz és az egy életre szóló lesz.

18/F

2013. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem mindenkinek. Nekem se volt jó.

De lehet jobb is később.

Csak sikerüljön megtapasztalnod egyszer az őszinte szeretetet. Onnantól könnyebben meg tudod mondani, ha valaki hazudik, és tudni fogod, mi az igazán értékes egy ilyen kapcsolatban.

Sok sikert, addig meg tarts ki.

2013. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt jó, az első szerelmem (akivel először lefeküdtem) elég lenézően tudott viselkedni, ha valamiben nem értettünk egyet... meg is ütött egyszer. De ez semmilyen hatással nem volt a későbbi kapcsolataimra, vagy a mostani életemre, nem is szokott eszembe jutni, szóval ne aggódj ilyenek miatt!

25N

2013. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nekem az első szerelmem reménytelen volt, semmi sem volt köztünk...

Akivel történt az első szexuális élményem, vele sem volt jó, kihasznált, nem vállalt fel, kerek perec megmondta, hogy több nem lehet köztünk a távolság és a korkülönbség miatt. Nyilván itt én döntöttem rosszul, naiv, és hiszékeny voltam.. Mai napig eszembe jut, hogy hibáztam, de ezzel együtt kell élni, és tovább kell haladni. Olyasvalakit kell találni, aki megbecsül, szeret, és elfogad olyannak amilyen vagy.;) Fel a fejjel kérdező!:)

2013. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FakeSmile válasza:

Az én első szeremem,otthagyott egy fiúért.Annyira szerettem,hogy félévig reménykedtem,aztán egyszer elég csúnyán közölte velem,hogy semmi szüksége rám,és ne is reménykedtek.

Azóta egy srácnál próbálkoztam,aki elutasított.

Szóval nem csak te vagy ilyen szerencsétlen.:c

16/l

2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!