Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veccő Veronika azaz Fejnélküli...

RodRigó3 kérdése:

Veccő Veronika azaz Fejnélküli Loúvas, miért áltál át a loúvakhoz? (Egyébként megtaláltam a fejedet)

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 19:31
1 2
 1/16 Oversoul 1 ***** válasza:
100%

"Egyébként megtaláltam a fejedet"


A zsebemben? Mert oda tettem, de azóta nem találom :D

2013. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lopni (gyakran). Nem, az egyik loú etetődnél, amit megrohamoztunk veccős kommandósokkal. :D
2013. jan. 11. 20:13
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha a te fejed.
2013. jan. 11. 20:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Na, de miért álltál át.
2013. jan. 11. 20:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát tudod ez olyan mint a regeneráció. Az új inkarnációnak más lesz a személyisége mint az előzőnek. Bár ez a drasztikus változás nem rögtön zajlott le, mivel Veccő Veronikából először Csiribú Csilla lett és csak ezután vált Fejnélküli Loúvassá.
2013. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Áhááá. És Csiribú Csilla mit csinált, mi volt?
2013. jan. 12. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Martin?! XDDD
2013. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz a legjobb ha bemásolom azt amit ő írt erről.

A Fejnélküli Loúvas válasza:


Évek óta járom az EZO témakört. 


Sokáig névtelen troll voltam, de lassan megismerhetett a világ úgy, mint a 'Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA' szóvivőjét. Később újra ismeretlenül burkolóztam az árnyékokba és osztottam az észt, de aztán megvilágosodtam. 


Abraca Amanda lett a nevem, híres TV, telefon jós és állatorvos voltam, büszke a munkámra. 

Később, mikor száműztek, Veccő Veronikaként tértem vissza, mint Abraca Amanda hasadt személyisége, aki egyben veccőgyáras és loú ellenes. 

Újabb száműzetés következett az örök zöld mezőkre. 


Visszatértem Csiribú Csillaként, mint a híres auraellenőr és távollátó, őriztem az ezósok nyugalmát, segítettem a szellemi fejlődésüket felvetéseimmel, válaszaimmal. 

Újra száműztek, nem szerették a véleményem. 


Most pedig itt vagyok, mint Fejnélküli Loúvas, a loú hadsereg vezére, áttértem loú ellenességemből az oldalukra, mert megláttam, milyen szép állatok is ők, így, pont akkorán mint egy ló, csak kicsit nagyobban! 


Ezo témakör, én szeretlek!

2013. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igeeen, Martin vagyok.
2013. jan. 14. 22:10
 10/16 A kérdező kommentje:
de ...?
2013. jan. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!