Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hová tettem azt az izét,...

Hová tettem azt az izét, hogyhívjákot, nem találom, mindenhol kerestem, hol van, nem értem, az előbb még láttam, várjunk csak, mit is keresek?

Figyelt kérdés

#holazaszar
2013. jan. 14. 22:55
 1/3 Jófej:D ***** válasza:

3Nézd meg hogy véletlen nem dobtad ki az ablakon

2ágy altt nézd

3 ha az előző kettő nem vált be chuck noriss elvitte.( ezt velem is gyakran csinálja :( )

2013. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azt keresed amit leírtál,vagy mondtad? vagy csak gondoltam? apropó gondolat arra gondoltam hoooogy.....na mindegy a memóriám már nem a régi sőt már a memóriám sem a régi.
2013. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem arra az izére gondolsz, amit oda adtál multkor annak az embernek, vagy ott lessz abba az izébe, de leet hogy elvitte hogyishívják...tudoodd abba az izéba ami ott van ahol az aaa..dolog..izzéé...tudod már?
2013. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!