Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » WOW-on megismerkedtem egy...

WOW-on megismerkedtem egy k*rvajó tauren hunter csajjal, találkoztunk már dalaranban, meg mindenhol, őis 80-as, énis, sok a közös bennünk, szerintem elhívom randira, élőben is olyan mint a játékban?

Figyelt kérdés
szerintetek hovamenjünk?
2011. aug. 17. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit abszúrdan hangzik, de én a barátommal WoW-on keresztül ismerkedtem meg. :) Szóval nincs lehetetlen, bár a kategóriából ítélve, te tényleg csak viccnek szántad. :)
2011. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tauren, akkor vagy tehénfarmra menjetek vagy valami indián stílusú étterembe!
2011. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.
2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én fölvinném egy magas épületre és lelökném aztán ellopnám a kariját és eladnám utána bejelenteném a rendőrségre azt az embert aki megvette a karimat és ráfognám h ő lökte a le a karijáért később följelenteném a rendőrséget mert megtartotta a karit aztán visszakapnám ha ez meg volna akkor megb@sznám a kutyámat és csinálnék szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem vidd egy legelőre, és persze hogy élőben is olyan, elvégre minden jó nőnek aki wow-ozik patája és szarva na meg tehén orra és arcberendezése van.
2011. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A booty bay-i kocsmát ajánlom és amugy tauri wow??
2011. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
R*hadj meg :D
2011. aug. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na ne már...ezt az ilyet direkt csinálod? hogy nézne ki szerinted ugyan úgy egy WoWos karakter mint egy élő ember...Ezt vagy direkt csinálod vagy te tényleg ilyen hülye vagy
2011. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. :D
2011. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D én is csaj wow-os vagyok és nincs patám, szarvam meg tehén arc berendezésem :D amúgy sztm mez nagyon romantikus és cuki én is ismertem már meg sok barátot ott :D és egyáltalán nem lehetetlen len ott párt találni :D (Y)
2013. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!