Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? A tengerimalacom...

Mit tegyek? A tengerimalacom rengeteget dohányzik.

Figyelt kérdés

a szép foltos bundáján a fehér részek már besárgultak a nikotintól, nem ellenzem a dohányzást, és nem is tilthatom neki mert már felnőtt tengerimalac. De már vagy 100 alkalommal megkértem, hogy ne a szobában cigarettázzon, mert zavar, hogy nem látok a füsttől. Ha csak pár szálat szívna el naponta az még nem zavarna de napi 2 dobozzal, ha bulizik, vagy ott vannak nálunk a szomszéd tengerimalacai akkor még többet dohányzik/dohányoznak -.-

Ja és ne jöjjön senki azzal, hogy ne vegyek neki mert vesz ő magának a saját fizetéséből. Azt viszont nem akarom, hogy elköltözzön



2013. jan. 16. 23:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom nekem is a malacommal,nemér neki a szép szó.
2013. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 2xSü ***** válasza:
Mivel tengerimalacról van szó, a dolog egyszerű. Fenyegesd meg, hogy ha nem változtat a helyzeten akkor leereszted az akváriumát és nem kap több moslékot. Ez hatni szokott.
2013. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Már megfenyegettem, aztmondta, hogy az ő egészsége és az ő pénze, ha nem tetszik menjek ki a szobából.
2013. jan. 17. 02:00
 4/27 anonim válasza:
Ti befagytok szívva??? :o o.o
2013. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem áttért a vizipipára.
2013. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
vízipipa nem jött be az enyémnek
2013. jan. 17. 13:02
 7/27 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik a malacod? Nem lehet, hogy a munkahelyi stressz miatt szív ilyen sokat?

Férfi vagy nő malacról van szó?

2013. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Ezen a szinten már jóval drasztikusabb lépésekre van szükség. Javaslom a malac-tapaszt nikotinnal, vagy a sokkterápiát tengerimalacoknak. Érdeklődj az állatorvosnál, vagy kérdezd meg a gyógyszerészét!
2013. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem a tengerimalac szív hanem te,de te füvet(minőségit)..az én tengerim kokaint szippant :)
2013. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Jófej:D ***** válasza:
100%

A terv Vegyél neki olyan tapaszt amitől leszok a cigiről


B terv Feküggy rá.


C terv Cigizz te is és kész.

2013. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!