Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írjatok minél többen! Szerinte...

Írjatok minél többen! Szerintetek vonzóbb egy szőke vékony deszka lány mint egy kerek fenekű jó mellű, nem kövér de testesebb lány?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ez miért a humorban van?
2009. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Most vessünk össze egy magas szőke vékony deszkát (Paris Hilton [link]

és egy testesebb nőt (Fignár Adrienne [link]

Melyik szebb?

Egyértelműen a 2. kép.

2009. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy én szőke vagyok, jó testű - de nem deszka, van mindenem - és nem tartom magam egy buta libának. Vonzódni szoktak hozzám a fiúk, de ez a mostani folyton egy molett lányról álmodozik, bár ő focista alkat, mivel már tíz éve focizik. Ízlések és pofonok. A főiskolán volt egy olyan lány, aki teljesen átlagosnak nézett ki számunkra és mindenki meg volt érte veszve, szó szerint. Egyszerűen nem létezett olyan, akinek ne kellett volna! A csajon talán még smink sem volt életében, a haja nem volt festve és nem mászkált márkás ruhában. Természetes volt, de nem egy szépség. Rejtély... vagy kisugárzás!
2009. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem a fekete vékony deszka tetszik:) mert énis olyan vagyok
2009. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szőke deszka :D:P
2010. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sándor papa válasza:
Én szeretem a deszkát csak ne legyen szilánkos ne szurjon!
2019. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!