Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a küldetésem?

Mi a küldetésem?

Figyelt kérdés
Tudni illik én szuper szenzibilis vagyok. Tudni illik nekem mindig akkor szottyan kedvem a legszebb legvilágosabb ruháim felvenni amikor kint ramaty az idő és ez miért van szetetek? Biztosan van valami oka mert kívülrol nézve tiszta hülyeség de belülrol kell hogy legyen valami cél Tehét én mindig fehér ruhákat akarok hordani ha esik az eső. Nem tudom az emberek szerintem megcsodálnak amikor hófehérbe kimegyek esőbe. Olyankor nem olyan mintha világítanék? Szerintem biztosan jelent valamit a fehér szép elegáns ruha az esőben. olyan rain women... olyankor olyan érzésem van mintha taszítanám az e sőt. na de ebből az a leg leg lényegibb hogy miért mindig akkor szottyan kedvem ilyen ruhákhoz amikor kint esik?
2013. febr. 6. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor hordhatsz fehér ruhát, mikor JÓL ESIK.
2013. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A küldetésed elkapni a Kazekage-t

egyébként nem mondtam múltkor, hogy ne vegyél több füvet Kakuzu-tól, Deidara?

2013. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!