Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Olvastam az alkonyatot, és én...

Olvastam az alkonyatot, és én is vámpír akarok lenni. Hol találok egyet? Fontos, NEM KAMU!

Figyelt kérdés
vámpír, alkonyat, edward, bella, jacob, renesmee, rosalie, Alice, Jasper, Emett

2013. febr. 22. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
gondolom magad miatt raktad az állat kategóriába:D
2013. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szólj Edwardnak. Hátha elintézi :D marha..
2013. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Önnek azt nem ajánlom. Ugyanis vámpírvadász vagyok. Na jó, nem, de Penge viszont az!!:D
2013. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Penge miatt én is szívesen lennék vámpír,legalább egy éjszakát velem lenne:D
2013. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Általában a vámpírok éjszaka aktív állatok. Nappal éléskamrákban 5literes üvegekben, az Auchan kutyás sorokban lévő bevásárlókocsi tárolókban szoktak tartózkodni. Igen csak veszélyes jószágok és károsak a környezetükre nézve.
2013. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
vámpírokról volt szó és nem csövesekről:D
2013. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha sikerül kinyalnod a saját segged, már biztosan vámpír vagy.
2013. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogyan válhatsz vámpírrá:


Nepálba kell elutaznod, ott megkérdezni néhány helyit (érdemes előtte a nyelvet kicsit gyakorolni), hogy merre vannak a kozomata szerzetesek. Ők útba igazítanak, és ellátnak hasznos tanácsokkal. Az útbaigazítás alapján felkeresed őket, illendően bekopogsz (nagyon fontos, hogy 2 rövid, 3 hosszú, 1 rövid és 12 hosszú kopogás legyen), majd megnyomod az oroszlánszobor bal (!) szemét. Ekkor nyersz bebocsájtást. Elmondod szándékaidat (itt nem kell aggódni, már tudnak magyarul). Ezután sok évbe beletelik, mire elnyered ezt a képességet, hogy vámpír lehess. Sajnos közben sok szenvedésben lesz részed, de elnyered jutalmad. Mikor úgy érzed, megvan a képességed, le kell tenned a vizsgát. Ezt egy harcképzett nindzsa ellen kell majd csinálni, így célszerű akkor vizsgázni, ha már biztos vagy az erődben. Sikeres vizsga esetén, hazajöhetsz, sikertelen vizsga esetén a helyi temetőben fogsz nyugodni örökre. Tehát hazajössz, és élvezed a vámpírlétet. De arra nagyon figyelj, hogy csak jóra használd a vámpírságot!

2013. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia én egy vámpír vagyok. Mit adsz cserébe?
2013. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
79%
A pszichológusod biztos örömmel segít.
2013. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!