Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy osztálytársam akinek...

Petizana kérdése:

Van egy osztálytársam akinek a szeme aranyszínű azt olvastam akinek arany vagy fekete a szeme az vámpír Ha igaz mit tegyek? Én is vámpír akarok lenni

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 18:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Vámpírok nem léteznek MESE
2012. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Az osztálytársad sem vámpír :)
2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
és ha igen még gyerek vok 11 éves csak nem kell csúfolni NYISZIK. aki tagadja az vámpir jóó?
2012. szept. 26. 18:33
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Holnap véletlen locsold le néhány csepp szenteltvízzel, vagy piszkáld meg egy ezüst kereszttel. Ha szenved és fáj neki, akkor suli után kövesd és ahol nem figyel senki, mondd meg neki hogy mit szeretnél. Én készséggel segítenék.

Üdv, egy Vámpír.

2012. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%

Az hogy 11 vagy még nem egyenlő azzal hogy buta kérdéseket kell előzetes gondolkodás nélkül feltenned.

Egyébként nincs aranyszínű pupilla.Maximum sárgászöld,de ilyen hogy aranyszínű pupilla(pláne fekete színű)nincs.Nyugodtan letehetsz arról hogy vámpír legyél.

Bár azt nem értem hogy miért akar minden idióta lány vámpír lenni.Érdekes a twilight előtt a vámpír szó még nem egy csillogó bájgúnárral volt egyenlő.ameddig az emberek még csak a tipikus Drakula jellegű vámpírokat ismerték,nem volt ilyen vonzó dolog hogy valaki vámpírrá akarjon válni.

2012. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
71%
Fesd feketére, aztán mehetsz a szüleid vérét szívni! Ha már az anyatej elfogyott...
2012. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is van egy fiú osztálytársam, akinek arany színű szeme van, és folyton a nyakamat akarja megharapni poénból. :D Nem hiszem hogy vámpír lenne. Mindenesetre a szeme szép, sokan dicsérik. :P


De hogy azt is leírjam amit hallani szeretnél megközelítem a dolgot egy másik szempontból. Egyszerűen kérdezd meg tőle, állj oda elé, hogy "Vámpír vagy?", aztán lehet hogy kinevet hogy honnan szeded ezt a baromságot, de lehet hogy tagadja majd egy ideig, megmenti párszor az életedet és végül bevallja neked hogy ő bizony vámpír, egymásba szerettek és összeházasodtok, születik egy félvér gyereketek, a srác átváltoztat és boldogan éltek amíg nem jön a Volturi. xD


13/L

2012. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Válassz!

Milyen színű szemet is szeretnél?

És milyen mintával kéred?

[link]

[link]

2012. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy 11 éves Alkonyat-fan...

Vámpírok nem léteznek, miért olyan nehéz ezt elfogadni? Ami a filmekbe van, az csak mese, Hollywood-i fogás a pénz miatt...

2012. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
2012. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!