Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit teszel, ha mérges vagy az...

Mit teszel, ha mérges vagy az ébresztő órádra?

Figyelt kérdés

Én ezt: Néha odalopózom az ébresztőórámhoz és ráordítok:

"NA MILYEN ÉRZÉS, TE MOCSOK?"



2013. febr. 24. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

nem mintha ez segítene bármit is, amit te csinálsz :)

Hm.. max annyit tennék én hogy odavágnám a falhoz, de mivel nem akarok újat venni ezért inkább nem... lényegében ezért tartod, hogy felkeltsen, és nem is lehetnél arra mérges... hiszen nem az ébresztőórára vagy dühös hanem arra a hülyére aki/ami miatt fel kell keljél korán. .szerintem. bár nem biztos így van. :)

2013. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én istenfélő ember vagyok, s gyakorolom a keresztényi szeretet. Nem leszek mérges, nem haragszom rá. Ő is Isten teremtménye. Neki az a hivatala, hogy felébresszen. Szépen megköszönöm, s viszonzásul repülni tanítom. Arról igazán nem tehetek, hogy a fal túl közel van. A falat az Ördög állította. (Ördög Tódór kőmívesmester. Kövesd a twitteren is.)
2013. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Földhöz b@szom.
2013. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez viccnek aranyos, nem?
2013. febr. 26. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

" Néha odalopózom az ébresztőórámhoz és ráordítok:

"NA MILYEN ÉRZÉS, TE MOCSOK?""

ezen meghaltam :DDDDDDDDDDDDDD

én általában le szoktam önteni savval. általában használ. :)

2013. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!