Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezt ByeAlex, hogy csinálja?...

Ezt ByeAlex, hogy csinálja? Tényleg képes hipnotizálni minket ezzel a dallal?

Figyelt kérdés
Ez a dal olyan, mintha képes lenne hipnotizálni az embereket. Először csak röhögtem rajta aztán másodszori hallásra valami nagyon furcsa dolog történt. Egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből és én magam is elkezdtem dúdolni. Befészkeli magát a fejedbe és bármilyen rossznak is gondoltad először, hirtelen megkedveled. Van egy elméletem miszerint ezzel akár tudat alatti üzenetet is lehet küldeni az emberek agyába. Nem lepődnék meg, ha így megnyerné az Eurovíziót is. Lehet, hogy világuralomra akar törni? Tavaly PSY, idén meg Bye Alex lesz?

2013. márc. 3. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
ezzel nem fog semmit elérni az Eurovizilós fesztiválon... kiesik, mint a toronyőr a harang mellől
2013. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorlatilag ismeretlenül bement az utcáról énekelni lesz, ami lesz alapon. Eddig bejött neki. Folytatás májusban Malmöben.
2013. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ez miért van a humor kategóriában?
2013. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én az első belehallgatásnál tartok, nem tetszik, olyan semmilyen.

Gigi száma tetszik, ő legalább énekelni is tud.

2013. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem csalódás kicsit. Nem neki drukkoltam. Érdekes maga a szám, de nem egy dalfesztiválra való. Ebben a számban nem tudja megmutatni a hangját. Nekem először tetszett a zene, de utána unalmassá vált. Nincs benne egy "emelkedett" rész, egy robbanás, ami szerintem nélkülözhetetlen lenne. De ki tudja, hátha jobb eredmény érünk el, mint tavaly. Am a szám nem az én világom. Szerintem nagyon megosztja majd az embereket, mint ahogy a magyarokat is, ahogy olvasom a különböző hozzászólásokat. Az Eurovisióra szerintem olyan szám kell, amitől kiráz a hideg, szóval egy "orgazmusos" szám kell. :D 22/L
2013. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha Magyarország pont egy ilyen ByeAlexel nyerné meg az Euróvíziót, az már mekkora poén lenne! :D

De ez lehetetlen. Kivéve ha ő igazából egy FÖLDÖNKÍVÜLI!!! Vagy valami más áll a háttérben? (És akkor most már jöhetnek a poénos válaszok!)

2013. márc. 4. 15:27
 7/10 anonim válasza:
81%
Kinek mi a különleges. Mondjuk ByeAlex az, ez kétség kívül így van. Nekem mondjuk a tavalyi Loreen produkció különlegesen jó volt a többi közt. Egyéni előadásmód, egyszerű mégis hatásos. Kimagasló refrén. Nagyszerű előadó Loreen. Mondjuk nem tudom, azért belőlem ByeAlex nem váltott ki ilyen érzelmeket, mint mondjuk Loreen, szóval szerintem köze nincs majd a győzelemhez, egyrészt mert a dal sem annyira jó, plusz mert magyarok vagyunk. De ne legyen igazam. 22/L
2013. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretnélek benneteket emlékeztetni, hogy 2006-ban ki is nyerte a fesztivált? Tessék csak utánanézni! ☺ Mert azok után bármi lehet.
2013. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dalek Traak ***** válasza:
100%

Hát elárulom, hogy igazából mi dalekok állunk e mögött. Manipuláltuk a dalt úgy, hogy az hatással legyen az emberekre. Képes az emberi agyhullámok frekvenciájához idomulni és ezenkívül befolyásolni is azokat. A Dal megnyerése csak a kezdet volt, hamarosan az egész világon elterjed és akkor már másra fogjuk használni. Zene általi totális agymanipuláció! Muhahaha...

Nem kell félnem, hogy lebukunk mert ezt senki nem hiszi el és ti egyszerű gyakorikérdésezők amúgy sem tudnátok semmit sem tenni.

2013. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=RhFIKzopjFI erről ez jutott az eszembe ha nem láttad volna:ebben a részben az ördögi tudós úgy akarja ,,zombik"-á tenni az embereket hogy ezt a dalt halglatatja velük ,abban amit írtál lehet valami
2013. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!