Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van egy félig használt pelusom...

Van egy félig használt pelusom. Mit csináljak vele? Kéri valaki?

Figyelt kérdés
Ne feledd,a humor oldalon vagy,trollok válaszát is szívesen olvasom.a jó válaszokért zöldet adok.
2013. márc. 31. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre, vágyom már mióta.

Valami jó recepted nincs hozzá, esetleg, mert én már az összes módon elkészítettem amit csak ismerek. Nagymamám receptkönyvébe vannak a legjobbak Hmmm...nyamnyam

2013. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tedd fel ebay-re
2013. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek.Javasolnám babbal előáztatva,benne ricinussal,tejjel,de legjobb a hold tej,úgy hallottam már létezik.Ne felejtsd ki belőle a húsvéti záp piros tojást.

Második.Lehet,hogy felteszem,de hátha tud valaki jobb tanácsot adni.

2013. márc. 31. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Húzd a fejedre, és épülj be a disznók közé, majd hallgasd ki a világuralomra készülő tervüket.
2013. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fene egye meg :( Én már hónapok óta keresgélek és azt hittem itt rátalálok de nem :( nekem egy teljesen használtra lenne sürgősen szükségem :( a félig használttal nem tudok mit kezdeni :(
2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vvedd fel és kán-kánozz de közben vedd fel videóra éés tedd fel youtube-ra :D
2013. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!