Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki ismer valami jó szívatást?

Valaki ismer valami jó szívatást?

Figyelt kérdés

Múltkor jól megszivatott egyik fiú haverom hogy felhívott mint ha ő lenne fűrész :D Vissza szeretnék neki vágni. Ötletek?

Vagy csak úgy amúgy is?!szeretek telefonbetyárkodni:D Ti mivel szórakoztattátok a népet, ha csináltatok ilyet?


2013. ápr. 7. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rémisztőt akarsz:

Hívd fel, ha felveszi kiabáld bele, hogy "segíts! Segítség!" Közben távolodj a telefontól és csapj mindenféle zajt, pl. told arrébb a széket, zörögj valamivel ami kicsit hangosabb, majd(és ez jóó lesz!) keress a Youtube-on valami ijesztő bohócos kacajt, ami jobbadon a régi horrorfilmekben ment. Na indítsd be, és rakd hozzá a telefont, ezt játszasd addig, amíg le nem teszi.

De! Mielőtt ezt eljátszod, inkább még kicsit beszélgess vele. Majd mondd neki, hogy "Asszem van valaki a házban. Komolyan, hallok valamit. Basszus, bezárta az ajtót is.." meg ilyenek..

Nagyon nagyon sok sikert!!:D Én is imádom az ilyet. Nálam ez a lírt működött nagyon is, mert átjött megnézni, hogy mi van, én nagy vígan nyitom ki az ajtót..

Szóval mindent bele!:D Remélem ez tetszik:)

2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy szívattam meg valakit, hogy az ajtókilincsre vagy a VC-kagylóra mézet kentem! :D
2013. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!