Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megmarad a szuper-erőm ha...

Megmarad a szuper-erőm ha kriptonit közelébe megyek vagy elmegy? (esetleg visszanyerem?)

Figyelt kérdés
Iskolával megyünk kő kiállításra és valószínű kriptonit is lesz.

2013. ápr. 10. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Te jól vagy???????????
2013. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Kriptonit? ugyan, inkabb pszihologus.kozelebe kene menned, oket azert epitette be Az Ero, hogy megmutasdak, hogy hasznald a szuperkepessegeidet 100%osan
2013. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
37%
huu,nem vágom hogy a filmben hogy volt,de egyszer én is elmentem egy kriptonit mellett és nem lett semmi bajom,sztem csak akkor gáz ha megtapizod,én nem mertem......
2013. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, hatástalanítottam a kriptonitok negatív hatását. Teszteltem is, csak arra figyelj, nehogy lenyeld, mert ha felszívódik, akkor elveszted a lézerszemerőt.
2013. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
50%
(a többiekkel ne is foglalkozz,ők ezt nem érthetik)
2013. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
60%
Én azért nem kockáztatnék...
2013. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

hogy ez mekkora:-)))


Na, komolyra fordítva a szót, szerintem megmarad.

Azért az ellenőrződbe vagy tájékoztatódba vagy amid van,írasd be szüleiddel, hogy "Gyermekünk kriptonit érzékeny, dátum, aláírás", biztos, ami tuti.

2013. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pókember is hozzám jár tanácsadásra. Voltak gondjai. A barátnőjét mindig teletekerte pókhálóval izgalmában. Kissé kiábrándító volt. Így kifejlesztettem egy tapaszt, ami meggátolja a pókhálóképződést egy-két órára.

A kriptonitokat is hatástalanítottam. Mondtam? Ja. Azért írasd be a szüleiddel, hogy ebédre ne adjanak kroptonitos szendvicset. Úgy tudom, most kiállításokon szívesen adnak kóstolókat is. Kőember mondta, ő járt ott és voltak tálcán kis kóstolók. Úgyhogy figyelj oda.

2013. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom már nem tudom eldönteni, hogy ez vicc vagy tényleg..................... csak ámulok és bámulok...............le vagyok döbbenve!!!!!!!!
2013. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fuxreiter.Jack válasza:
Clark, már tapasztaltad,hogyha kriptonit meteordarabok 3 méteres körzetében vagy elveszted a Kriptoni képességeidet, és rosszul leszel.... üdv Bizarro
2013. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!