Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan verjem át a barátnőmet...

Richie1215 kérdése:

Hogyan verjem át a barátnőmet valami durva szivatással úgy hogy vicces legyen?

Figyelt kérdés
átverés,vicc,egyéb

2013. ápr. 12. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fújd be a ruhásszekrényét férfi dezodorral.
2013. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tomiBounce válasza:

Ha! Szerelem barátnőről beszélünk: Adj elő egy olyat, hogy 'beszélnünk kell... nekem nehéz lesz elmondani, neked nehéz lesz hallani'. Mintha valami szakítás kezdődne. Aztán mikor kellőképpen megijedt, közöld be, hogy 'Szeretlek.'

Bár attól függ mennyire van jó humorérzéke a csajnak. :)

Ha pedig barát barátnő, akkor valami olyasmi, hogy hallottál valamit valakitől... húzod az agyát ezzel egy ideig, és a végén elmondod, hogy vicc volt. Ez mondjuk a szerelem barátnőnél is érvényes. Persze ügyesen kell csinálni, nehogy azt higgye, hogy konfliktust kerülsz és nem is vicceltél. :D

2013. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem rossz....ha van még ötlet írjatok csak.kell a legjobb hody megszivassam.
2013. ápr. 13. 23:20
 4/9 anonim válasza:
Adj neki ilyen szív alakú milka csokit.(persze a csokit ami benne van edd meg :D ) és rakj bele valamilyen bogarakat vagy gilisztát stb.. :D
2013. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Bújj be a szekrénybe és ugorj elő... HALÁLOS!

Csináltasd meg vele a scary maze-es játékot..vedd fel videóra..hangosra vedd... utána nézd meg youtubon a videókat...

2013. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Álmában adj rá boxer alsót :)
2013. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Márhofer Dániel válasza:
készits neki valami jol kinézetü süteményt csak a belsejépe rakj erös paprikát ezt már kiprobáltam
2013. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha van neki barátja mond meg neki , hogy láttam egy másik pasival és smaciztak.
2013. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a neten láttam! Mikor elmegy otthonról tegyél az ajtó elő belürrő legy női cipőt úgy hogy észre veszi! Majd egy lufit tedd be az ágyalá a takaró alá és need csak a fejed látszódjon ki :D Azt hiszi megcsalod :D
2013. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!