Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak vicces vagy durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vicces vagy durva sztorijaitok netes ismerkedésekről?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy találkoztatok is.

Kor és nem akkor és most jöhet.


2013. febr. 3. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Megismerkedtem egy 17 éves fiúval. Képen nagyon helyes volt. Találkoztunk, aztán kiderült, hogy igazából egy 32 éves palival leveleztem. Gondoltam, egye-fene, ez is megteszi, azóta dugópajtások vagyunk..

16/L

2013. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Lehetek a pali lyuksógora? :)
2013. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a csajnak ISZONYAT JÓ fotósa volt, egész jól nézett ki képen. Ráadásul ő irt rám, meg tök hamar lebeszéltünk egy találkozót.

Odajött melegítőben, bagószagúan, a fogai között meg helyes kis rések voltak. Huszonpár évesen volt 8 általánosa, ugyanennyi tesója, idénymunkákból élt és semmi elképzelése nem volt mit szeretne az életével csinálni.

Nagyon gáz volt, 15 perc után otthagytam egy béna kifogással. De poén volt hogy nem esett le neki a dolog és rámirt még utána. De korrekten megmondtam h bocs de nem és annyiban maradt a dolog

2013. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

volt persze :D

tavaly volt 19 voltam a csaj meg 18. dumaltunk a neten, eleg gyorsan "osszejott" a tema, aztan elhivtam talira. mikor talalkoztunk kiderult hogy o valojaban leszbikus. mivel nem akartam egybol otthagyni, ovatosan hogy ne lassa, a telefonomon beallitottam 2-3 percel kesobb egy ebresztot a csengohangommal. mikor megszolalt akkor pedig magamban beszeltem ugy mintha egy haverom hivott volna es ezzel sikerult elmenekulnom. a csajtol ugy koszontem el hogy majd beszelunk. azota sem beszeltem vele..:D

2013. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. A pasi magát 36-nak mondotta, a feltett fotón kisportolt test, fekete haj, 36-nak kinéző férfi. A randin aztán megjelent egy ősz hajú, pocakos, protézises pasas. Valójában 57 volt, mert ő tudta, hogy mi kell a harmincas csajoknak. Még ha a csajok nem is így gondolják.

Feltett magáról egy 20 évvel korábbi fotót és reménykedett, hogy nem küldöm el. Tévedett.

2013. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, még jöhet, ezért emeltem ki.
2013. febr. 26. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2éve történt.Sokat dumcsiztam egy 35éves pasival neten,telón is,de mint férfi,nem volt az esetem.Értelmesnek hittem.Egyik nap chateléskor írtam neki,hogy kimegyek a temetőbe,lépek.Ahogy babráltam mami sírját,megjelent a pasas,20km-t tekert bicajjal,hogy végre láthasson...a temetőben xD .Nagyon morbid eset volt,ahogy az is,mikor észrevettem,hogy stíröli a hátsóm,míg a virágokat locsoltam xD .Nehezen,de leráztam,hazamentem én is,ő is...Aztán jött tőle egy üzi,h legszívesebben ott a sírnál megdöngetett volna xD .Még jó,hogy konkrétan nem tudta hol lakom,de telszámot cserélnem kellett xD .
2013. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!