Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy zsiráffal ülök egy szobába...

Egy zsiráffal ülök egy szobában és manikűrözök. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szívtál, de adhatnál nekem is :D
2013. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartoyik ay általános tünetek közé. Megold.: zavard ki a zsiráfot a házból.
2013. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
kokaint szívtam :DDD de azt mondja ha elzavarom, lemossa a körmömről a körömlakkot :((
2013. ápr. 21. 19:09
 4/82 anonim ***** válasza:
100%
csináld meg te is a zsiráf körmeit, és ha jó, nyissatok közös szépségszalont.
2013. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
100%

Ez a zsiráf bődületesen átvágott, mert nincs is olyan zsiráf, amelyik le tudja mosni a körömlakkot!

Szerintem hazug zsiráfokat ne engedj be a lakásba, mert amelyik zsiráf hazudik, az lop is! És vannak bizonyos zsiráf-tipusok, amelyek kifejezetten az acetonra izgulnak. Én - a helyedben - kitenném az akácia-fát az udvarra, s amikor a zsiráf éhes lesz, akkor utána megy. Na, akkor csukd be az ablakot is, mert ezek szeretnek kívülről benézni és kötekedni a lakkozás minőségét illetően!

2013. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:
hát, mostmár idehívott egy mókust is....
2013. ápr. 22. 17:32
 7/82 anonim ***** válasza:

Nem megmondtam, hogy vidd ki az akácia-fát, és akkor utána megy az a nyomorult zsiráf, és akkor nem a te nyakadra hívja meg ezt a haszonleső mókust?!

Ráadásul ha ez a mókus egyszer felmászott az akáciára, akkor iszonyú nehéz levenni, mert szúr mint a sündisznó, akit viszont a mókus fog meghívni- figyeld meg! Majd fogdoshatod neki a bogarakat, de én szóltam időben - magadra vess! Egy nyüves akácia miatt ott fog a szobádban lebzselni egy valagnyi állat, neked meg remegni fog a kezed, mert nem tudod rendesen kikenni azzal a lakkal, össze-vissza mázgálod és visítófrászt fogsz kapni...

Lökött egy tyúk lehetsz... jajj nem mondok ilyet, mert beköszön a róka a nagy lompos farkával...!

2013. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 Jófej:D ***** válasza:
Még álmodba is gyakorikérdések ezel?
2013. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim válasza:
85%

Szerintem, ha be lenne drogozva, nem lenne képes gépelni...vagy mégis??!!

Mikor gyerek voltam, az én szobámban meg 1 bazi nagy tigris volt, de engem a plüssállataim sohasem zavartak.

2013. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
kivittem azt az izé fát, de akkor hívott egy tigrist, és meg akart öletni, de nem enegdtem ígymost kínába szöktem
2013. ápr. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!