Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy zsiráffal ülök egy szobába...

Egy zsiráffal ülök egy szobában és manikűrözök. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:

En nem tudom, hogy hol a francban kovalyogsz, de nem gyoztelek varni!

2 napra at kellett ugranom Singapore-ba, ebben a holtekben megtalasz a közepso epulet 46.-emelet 468-ban. Ha nem lennek itt, akkor a teton ott keresztbe a "hajon" van fent a medence, ott uszok, meg koktelozok. Ha addig nem ersz ide, 2 nap mulva megyek Kuta Beach-re vissza, varj akkor ott. Brutirga Xortadet vigyek, vagy van neked is?

Acetont a cipokefe mellett talasz. Viszek tigris-balzsamot!

[link]

2013. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:

húúúúú, jó kis hely :OO

de én itt vagyok: [link]

ha nem lennék itt, itt vannak a teendők:

először keress fel egy Joe nevű férfit. fekete hajú lesz, és Paris Hilton-al az oldalán fog sétálgatni a parton. kérdezd meg, ha nem tudja a választ Paris tudni fogja!! menj el oda ahova mondja. mikor odaértél, keress fel egy ősi kínai papot. jógázzatok, és kérj tőle szállást. csupán egy mosoly a bérlés pénze :) (najó, 40.000 lesz 2 nap). utána menj vissza oda, ahol a gótot és Paris-t találtad, nézz le a homokba keress meg a lányt aki piros törülközőn ül és az leszek én.

2013. jún. 15. 20:15
 73/82 anonim ***** válasza:

...azt nem mondtad, hogy Parisnak büdös a szája!

A piros törülközőt megtaláltam, de nem ült rajta senki.

Akkor az ugye nem te voltál?:)

Mit tegyek?

2013. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:

most keress egy ügyvédet, mert 2 napon belül a pap (akitől tudod szállást kértél) beperel.

menj el párizsba és ne reklamálj ha nem találsz párizsit! (én már elkövettem a hibát...)

a monaliza mellett várlak. pá

2013. jún. 28. 14:56
 75/82 anonim ***** válasza:

te fogsz jobban röhögni, vagy Mona Lisa?

Csak hogy felismerjelek!:)

2013. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:

meguntam a várakozást.

Összejöttem egy bögyös festő csajjal!

Így jártál... Pá, szivi!

2013. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 A kérdező kommentje:
itt várlak a festménynél!!! hoztam popcorn-t és fantát..
2013. júl. 31. 13:07
 78/82 anonim ***** válasza:

Hát, nem kapkodtad el, az már biztos!

Fogadjunk, hogy a habverőt otthon hagytad!?

Nem is értem, hogy nyugodtan vedeled a Fantát a pacni előtt, miközben a habverő otthon rozsdásodik...

2013. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:

Figyelj már!

Él még az a nyüves zsiráf, vagy már éhen döglött?

Mert erről nem is beszéltünk már rég óta!

Azt mondják a zsiráfszakértők, hogy nem bírja az aceton szagát...

2013. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 A kérdező kommentje:

bocsiiii, hogy ilyen sokára tudtam válszt írni, de most nem jön az ihlet :D szóval:

épp las vegasban vagyok, egy pókerasztalnál. föltettem a pénztárcám (de csak a piros pénztárcám! a pénzt eltettem!).

menj suliba és csodálkozz mikor kijelentik, hogy matek doga lesz. nyugi! a terv része. pontosan tudom mikre tudod a választ és hány pontosra írod a dogát. 30/2, de mind1. suli után rendelj repjegyeket las vegasba. mikor ott leszel bejelentik, hogy két járat indul, és melyikre szeretnének az utasok szállni (szálni szállni, tök mind1). a kettest válaszd, mert annyi pontos lett a dogád. az egyes lezuhan az óceán fölött. las vegasban leszel. a reptéren egy limuzinvezető fog várni. egy táblán lesz ez: "gyakorikérdéses felhasználó". menj oda, és magyarázd ezt az egészet el neki! diliházba szállítatt. mikor mentél a dilikocsival kettő km-t, akkor ugorj ki az ablakon. egy taxira esel, el jutsz egy pókerhelyre. ott várlak majd. tűzijátékokat gyújtok majd, hogy észrevegyél. vedd el tőlem, vagy fölgyújtom az épületet, és találjuk ki, mit tegyünk tovább. huhh, a zsiráf elég vastag köteg pénzt tett le. mennem kell.

üdv.

2013. dec. 10. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!