Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te pánikba esnél, ha egy hajó...

Te pánikba esnél, ha egy hajó törött lennél egy lakatlan szigeten ahol csak kókusz, banán, meg behütött sör, és mesztelen nök lennének, ahol te vagy az egyetlen férfi?

Figyelt kérdés
de sajnos impotenciában szenvednél, a hajótörést megelözö traumák miatt.
2013. ápr. 28. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Pánikba nem esek, csak kétségbe. Förtelmes a helyesírásod, de humorod sincs.
2013. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyedül szeretnék lenni egy lakatlan szigeten. Mivel szociális fóbiám van és antiszociális is vagyok.
2013. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ki szeretne törött hajó lenni?

Mennyire lakatlan az a sziget, ahol "mesztelen nök" vannak?

A sört annyira utálom, hogy pusztítom, ahol érem.

Kókusz sörrel, banán nőkkel, egész jó háttér és nem pánikba esnék, hanem nyugodtan gyógyítanám a traumámat, amely a higgadtság következtében hamar elmúlna és miután meggyógyítanám a náthás csajokat, megpróbálnám egyéb hasznukat is venni, pl: a söröspoharak mosogatása számomra kellemetlen foglalatosság...

2013. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A sört annyira utálom, hogy pusztítom, ahol érem"


Úgy pusztítod hogy megiszod?

2013. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aha-aha ez érdekes. igen elnézézézésedetedet kérem hogy nem tudok helyesen irni, s fogalmazni, de hosszú õ-t is csak igy tudok irni.
2013. ápr. 28. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pánikba hát, mivel nő vagyok.
2013. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg kell nézni a lakcímkártyájukat, attól, hogy épp ott vannak, lehet nem ott laknak, tehát attól lakatlan a sziget.
2013. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na látod, ez egy jó ötlet!
2013. ápr. 29. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát lakatlan akkor sem lenne már, hiszen én ott laknék.

Ki kellene próbálni a hideg sörrel locsolt kókuszban tunkolt banánt, ha már a csajokat le kell passzolni.

Mindenesetre jó erősen megkötném a gyatyamadzagom és időnként kijózanodnék egy próbára, hátha működik már a lógós. A lányoknak palackpostával rendelnék a kókuszhoz machetát és körömlakkot, hogy otthon érezzék magukat.

Magamnak meg egy mázsa viagrát...

2013. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!