Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az űrlények tényleg krumplisüt...

Az űrlények tényleg krumplisütőkkel kereskednek?

Figyelt kérdés

"Egy Amerikai közvélemény szerint az UFOK köztünk élnek és figyelik minden napjainkat , sok űrlény dolgozik a krumplisütő készítéssel és eladással . Az ország legynagyobb krumpli sütő gyártó cég vezérigazgatójával egy riporter a következő interjút folytatta :

-Üdvözlöm

-Szintén

-Mit gondol arról a teóriáról miszerint az idegenek krumplisütővel kereskednek

-Tessék mondani milyen idegenek ?

-Hát az űrlényekre gondolok .

-Hát én nem gondolkodtam még ezen

-Uram kérem ne szórakozzon velem !

-Na jó elmondom mit gondolok erről az egész UFOós őrületről . A 99% kitaláció ezeknek a hülyeségeknek . De be kell vallanom itt a krumplisütő gyárban elég sok furcsa dolog történik .

-Mikre Gondol pontosan , esetleg egy példát feltudna hozni ?

-A minap lebegni láttam egy krumplisütő forgató berendezést

-Ez igen érdekes nem gondolja ? Kivizsgálták már ezt az esetet ?

-Kérem hölgyem , nálunk ezek minden naposak

-Az hogy lebeg valami aminek nem is kellene ?

-Ki mondta hogy nem kellene ? A Krumplisütő forgató berendezés alapból lebeg hisz a gyár légnyomása megegyezik Arkhimédesz gravitáció polaritásáról szóla xy megmaradási törvénnyel .

-Uram Én ténylegesen az AMERIKA EGYESÜLT ÁLLAMAOK UFO BIZOTTSÁGÁTÓL származom kérem mondja meg a krumplisütő gyárban tényleg vannak űrlények ?

-Vannak de nem is 1 "


Azt szeretném megkérdezni ez most csak egy hülyeség ? vagy a krumplisűt gyár igazgatója ezzel akarta leplezni azt hogy ott tényleg dolgoznak űrlények ?


2013. máj. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs krumplisütőm:(
2013. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát vazeg ez nagyon kemény így fél tízre hallod. De mér, a sült krumplit mindenki szereti, mér ne szeretnék az űrlények is. Meg hát az igazság oda át van, mint tudjuk, úgyhogy Mulderéknek kéne szólni, mielőtt nem marad krumpli, mer lehet, hogy minden krumplit megsütnek. :-)
2013. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez hülyeség! az űrlények azok annál okosabbak, hogy krumplit süssenek...istenem de buták az emberek...

ŐK már régen a STRATÉGIAI szolgáltató részlegeken dolgoznak, mint pl a közművek, élelmiszer ellátó központok (nem is hülyeség a krumplisütés). ha eljön az idő, lekapcsolják a villanyt, nem lesz víz a csapból, a szennyvíz ellep mindent, élelmiszer max keveseknek lesz, egy hét után megtörik az emberiséget, és leigáznak mindenkit. na meg persze hatalmas antennákat ültetnek az emberek ánuszába amivel telekinetikusan tudnak majd mindenkit vezérelni.

2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mondd hogy 11éves vagy mert akkor a kérdésed helyén való! Egyébként nem hinném h.krumplisütőkkel seftelnének inkább az emberek agyával! ;-)
2013. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Te is csak összehordasz mindenféle tücsköt-bogarat.

Még hogy krumplisütő gép, honnan veszed ezeket a teljesen téves dolgokat?

Semmilyen krumplisütő gépről nincs szó, az kenyérsütő gép!

És ez egyáltalán nem mindegy.

Így csak megtéveszted a pontos információra jogosan éhes embereket.

2013. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez miér nincsen a humorba ? O_o
2013. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azért nincs a humorba, mert majd nem lesz kedve senkinek sem röhögni, ha majd elindul az invázió és felfedik brutális valójukat.

én már készülök. konzerv tömegek, hordókban állandóan cirkuláltatott és kezelt ivóvíz, könnyű géppuskák, és egyéb könnyű fegyverzet, páncélozott SUV, egészségügyi ellátmány, rádiók, illetve jól válogatott túlélőtársak...

2013. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Igazad van, jobb készülni. Már én is kértem a felvételemet a hátországi fajfenntartókhoz, beláthatjátok, ez egy igen fontos fegyvernem!
2013. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem speciel WC kefe gyáram van. De biztosan vannak krumplisütő nagykeresek is, nem tudom.
2013. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Waxki,akkor azért olyan drága idén az újkrumpli!:s
2013. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!