Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Állandóan kikötődik a cipőfűző...

Rhómeó1991 kérdése:

Állandóan kikötődik a cipőfűzőm, de csak a jobb lában levő! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem mertem máshova írni a kérdést mert senki sem hiszi el h ez nem vicc.Ma már kb. 4x kötöttem vissza a jobb lábamon és hiába húzom meg erősen akkor is ki oldódik!

Ötletek?



2013. máj. 30. 12:55
 1/5 anonim válasza:
Köss rá görcsöt!
2013. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerukettes modszerrel kosd meg a cipofuzod. Csak egy kis elteres van kozte es az atlag cipofuzes kozott. Mi cserkeszeten tanultuk es nekem bevallik ez a modszer. Nem tudom elmagyarazni, hogy hogyan kell megkotni ilyenkor a cipodet, de ha erdekel keress ra a netten! ;)

15\L

2013. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doorka88 válasza:
Tedd azt, amit én. Dugd be oldalra a cipőfűződ. :) De, ha nem olyan hosszú a cipőfűződ, akkor köss rá csomót :DD
2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Martina11 ***** válasza:
76%
A jobb oldali cipőd meg akar ölni!!Azért kötődik ki,hogy eless benne és betörd a ronda fejed!
2013. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl szép a jobb lábad szára. Nem tűri a megkötözöttséget. A bal lábszárad szervilisebb, belenyugvóbb. Nem is annyira szép, mint a jobb.
2019. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!