Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Részegen ki visz majd haza?

Részegen ki visz majd haza?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 14:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
részegen tökmindegy hol alszol....miért akarsz hazamenni ? :-)
2008. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
berugtál?? ugykell!! :D
2008. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
90%
Hát, ezekután muszáj leírnom. :) Jónéhány vodka után engem majdnem mentő vitt legutóbb. Már hívni akarták, de erősen tiltakoztam. Legalábbis valamit próbáltam "mondani" két rókázás között. xD Aztán jött a stabil oldalhelyzetbe való fektetés (hogy ne fulladjak bele a rókába. :)) Hajnalban meg, - miután túléltem az éjszakát - pár óra álmatlanság után, végülis magam vittem haza magamat, autóval. :) Imádkoztam, hogy rendőrökkel ne találkozzak, mert a többiek mondták, hogy ha ránézek a szondára, fölrobban, pedig már csak másnapos voltam. xD (Ezért föl is ajánlotta egy lány, hogy hazaviszi ő a kocsimat, de inkább finoman lemondtam, mert már egyszer leégette a kuplungomat. xD)
2008. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig magad mászol, aztán meg teleport :DD
2009. jan. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
sikerult haza erned :))
2009. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

teleportfeles visz haza.. amikor már nem birod, legyűrsz egy uccsót, nem emlékszel másnap semmire, csak h hazakerültél ;-D


jobb esetben :DD

2009. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
a Kiskunhalas vagy környékén laksz szivesen hazahozlak xD
2010. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!