Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces/kellemetlen/égő...

Milyen vicces/kellemetlen/égő dolgok történtek már veled részegen? :D

Figyelt kérdés

#vicces #ivás #égő #kellemetlenség #részeg #nodecsakmértékkelgyermekeim
2011. okt. 4. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Sok van de kiemelek egyet. Szilveszterkor beálltam nagyon és bealudtam befújták zöldre a hajam de én el is felejtettem mondanom se kell hogy reggel haza felé gyalog mentem mert a várostol távol buliztunk. na beértem a városba és nem értettem miért néznek annyira. Hát a hajam szépen összeállt ráadásul zöld volt. buszra nem akartak felengedni, persze haveromat se mert ö meg narancssárga volt :D Aztán már szidkozodtunk anyáztunk volt minden akkor egy öreglányt kérdeztünk és ő tájékoztatott róla hogy ilyen fejjel nem csoda és lazán kiröhögött :D Majd mire levágtuk mivan akkor sapkát huztunk és ugy tudtunk haza jönni de kb 2 órán át szerencsétlenkedtünk :D
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

első: szakadtam

én nem voltam még of rottyra berúgva de barátok olyanokat csináltak hogy: nekiment az utánfutónak, mikor kint sátraztunk és ment hányni akkor ráesett úgy a sátramra hogy eltört, az a műanyag merevítő.. xD

az autón csuszkáltak (amit azelőtt lerókáztak)

ilyesmik.

2011. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Egy átmulatott éjszaka után, egy bokor tövében ébredtem fel, és nem tudom hogy hogy kerültem oda. A ciki az hogy mikor felébredtem, már fényes nappal volt, és több száz ember sétált el mellettem ,míg én aludtam.
2011. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. Haverom annyira kész volt hogy kiment wc-re persze volt egy árok az udvarba oda valahogy beleesett és reggel vettük észre hogy ott alszik félig letolt gatyába. majd kérdeztük az esetről és azt mondta elaludt pisilés közbe majd beborult a saját pisájába de már nem tudott felkelni és ott aludt. :DDDDD
2011. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

1x barátnömmel elhatároztuk hogy este iszunk. Vettünk piát, csokit stb...

Berugtunk közbe egy csoki darabka az ágyba rejtőzött. És mivel én oldalt szoktam aludni szépen a csoki darabon aludtam, ami szét olvadt...

Reggel meglepetés úristen össze szartam magam!

Majd kilopoztam, vittem a lepedőt is erre észre vett barátnőn, mondtam neki most nem alkalmas az idő csevegésre, bevágodtam a fürdőbe fürdeni és gondoltam kimosom gyors a cuccot fürdés után. De közbe gondolkodni kezdtem hogy lehet hogy csak a jobb oldalam barna foltos?? Hogy lehetek ekkora balf@asz hogy csak ott tudom magam össze szarni hátul meg semmi?

Na kérdéssel előáltam barátnőmnél, ő is gondolkodóba esett a dolgon de kb félnapig ezen agyaltunk,és már kezdtem beletörödni a sorsomba.

Erre neki volt bátorsága meg szagolni és rá jöttünk csoki volt..

Hát ezen aztán 2 hétig röhögtünk :DDD

2011. okt. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

haveromék ,dúrván nyomták ,szilveszter volt ,bebasztak :Daztán előkerült a láncfűrész ,meg be is indították aztán azzal szaladgáltak meg kergették egymást a lakásban

-------------------------------

.másik bulin ->baltával kardoztak ,a lendület hevében belebaszta 1 székbe a baltát a haverom,erre lebaszta a haverja h mit csinál és szét tépte utána azt a széket,azt nevettekxD

-----

3. vicces sztori bár vlt sok csak ezek nem velem történtek

haverom elment tanyabuliba bebasztak ,és elindultak hazafele,megtámadta őket 1 nagyobb fajta kutya...

haverom mondta haverjának h csináljon már valamit mégis csak hozzá mentek az ő tanyája stb,aztán a gyerek odament belerugott a kutyába az meg lerepült a dombonxDDD

2012. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
vagy hát ilyen szakadék,vagy szurdik szerüség volt :D
2012. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet az elsővel buliztam mert mi is festettük be másnak a haját zöldre :DDDD meg narancssárgára :D
2012. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogyan de sikerült hazateleportálnom.
2012. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

elsőhöz lenne egy kérdésem!!!

hogyha te a haveroddal mentél haza mindkettőtök haja beovlt festve, akkor hogy nem vettétek észre egymás haját???? vagy nem néztetek egymásra sem??? csórikááám legalább gondold végig ha kitalálsz valamit :))

2012. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!