Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Használt, talált férfi....

Használt, talált férfi. Érdeklődő?

Figyelt kérdés
Tegnap este épp neteztem,amikor hatalmas puffanást hallottam.A közlekedőben nem volt semmi különös viszont,amikor kinéztem az ajtón lévő "kukucskálón" láttam,hogy valami pali ott fekszik a lábtörlőmön.Kinyitottam az ajtót és akkor láttam,hogy eléggé leihatta magát.Bevittem a lakásba és kicsit megmostam meg lefektettem.Azóta nálam lakik és egyébként egész jó fej.Nem emlékszik semmire, úgy leitta magát. Se lakcím, se semmi... Ja és egyébként elmondása szerint Sanyinak hívják. Világosbarna haj,40 éves, kékes szem. Ha valakinek hiányzik, hívja a 06209452098-es telefonszámot.
2013. jún. 22. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az nem kő',esetleg nem találtál egy negyed évszázados,Gabi nevű,pesti srácot?Nah,ő kéne!!!
2013. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólok anyunak hogy megtalálták aput ^^
2013. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hívjátok majd a számot! ^^
2013. jún. 22. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hívtam, de fogalma nem volt az egészről. Ez csak valami átverés, ne hívjátok a számot.
2013. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ez komolyan csak átverés? Nekem felvette egy nő, aki 20-nak mondta magát, elég mély volt a hangja, de elrepített a csúcsra.
2013. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor újra hívom!
2013. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tartsd meg nyugodtan a Sanyit.

A pénztárcáját elküldheted...

2013. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jéé, meg lett a pasim


14/L

2013. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!