Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért "félek" írni a férfi-női...

Miért "félek" írni a férfi-női kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég régóta írok már, csak éppen homoszexuális témában.Most eldöntöttem, hogy alkotni kéne valami vállalhatóbbat, de egyszerűen nem megy... Ötletem van, de valahogy képtelen vagyok megvalósítani. Tudnátok segíteni, hogy ez mitől van?

2013. jún. 22. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is írogatok kisebb-nagyobb történeteket már egy ideje...

Annak, hogy nem tudsz megírni egy ilyen románcot, biztos, hogy pszichológiai háttere van. Ha szeretnéd, hogy ezt részletesebben is kifejtsem, írj privátot! (kor+nem legyen!)

:) Esetleg megoszthatnánk egymással az írásainkat tanulás céljából. Hátha el tudunk lesni pár dolgot a másiktól, segíthetünk egymásnak. :) Ez persze csak egy ötlet.

2013. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!