Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van vicces storytok amikor...

Van vicces storytok amikor irtora ratok tort a hasmenes?

Figyelt kérdés
Ram egyszer nyaralason tort ram egy nagyon durva hasmenes. Bent voltam a tengerbe de ez egy olyan strand volt ami sziklas volt tehat semmi retyo meg semmi viszont rengeteg ember. Durr hirtelen ramjott kimasztam a vizbol osszeszoritott seggel es kerestem valami helyet. Talaltan egy elhagyatott sint amin nem jart vonat. Volt mellette szalagkorlat is gondoltam oda tolom. Leguggoltam puff mar csattant is a betonon aztan jott egy horvat apuka a fiaval aztan lattak hogy epp ott sz@rok szoval nagyon illedelmesen megfordultak es megvartak mig vegeztem....:DD
2013. jún. 26. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Én azon szoktam beszarni, hogy magyar embereknek nem vicces, hanem gusztustalan storyjuk van sztori, még inkább történetük. Egy fél mondatot nem tudnak hiba nélkül leírni. Ez elég nagy szar.
2013. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt monta nekem egyszer egy fiu hogy Emma te sexibb vagy mint a macskanö te egy igazi cica vagy ere egyszer csak a semibol meg jelnik Aranka azal hogy menjünk egereszni mire en macska vagyok de nem a csacska ere akor nem kapsz sütit én meg egy macskanö nek tenieekel a köttelséget de en bocs diéttán vagyok kerd meg az iker tesomat 2 északert szívesen megtené erre más nap Aranka a balagáson Emma nem tuddom levakarni a tesodat én meg er he az egerek az en gondom volt a tesom a tiéd.
2013. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még kicsi voltam.Rámjött a hasmenés.Futottam a folyosón és-nem tudom,milyen meggondolásból-letoltam a gatyámat.Csöpögött a kaka a folyosókőre,a Wc kőre,mire ráültem a WC-re.Anyukám meg belelépett.


De volt már olyan is,hogy játszottam a gépen,erre bumm,besz.artam.Futottam a wc-re,letoltam a gatyám és a wc-kagyló eleje tiszta szar lett.


De van egy másik,az nem hasmenés,de kakilással kapcsolatos.Itt volt egy barátom,én elmentem kakilni.Nem tudom,hogyan de a pólom hátának az alja kakis lett.Én beledobtam a szennyesbe a kakis pólót.Titokban ki kellett cserélnem.

2013. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kiránduláson ételmérgezést kaptam és összefostam az ágyat is...aztán beb.a.sz.t.a.m és jól lettem...14 voltam...5 éve
2013. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fater 70 plusszos és néha elkapja rendesen a visító fosás. Egyszer csak a kert közepén abbahagyta a kaszálást, majd futott a kerti budihoz és közben a hasát és a seggét fogta és mondta hogy "Juj, már megy a fingás...".
2018. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!