Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondtok vicces, cikis, égő...

Mondtok vicces, cikis, égő történeteket?

Figyelt kérdés

Velem az történt, hogy pár hete mentem busszal és hát fosnom kellett.. már nagyon rosszul voltam és már nrm birtam tovább tartani.. ezért szép lassan kiengedtem a nagy rakás fost.. Nagyon büdös volt a buszon.. kb. mindenki témája az volt hogy milyen büdös van, mindjárt hányok, szarszag van, stb.. Alig vártam hogy leszáljak..

IRJATOK TI IS ILYENEKET!



2013. febr. 27. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

hány éves vagy?

amúgy egyszer mentem az utcán, megbotlottam de nem estem el erre 2 utcaseprő hangosan kiröhögött

2013. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnökömbe voltam szerelmes gimiben, és egyszer elmentem wc-re(nagy wc) és bement a mellettem lévő wc-be valaki.Én fingottam véletlen egy bazi nagyot ami még kint is hallatszott és mikor kimentem láttam hogy az ofőm jön ki a másik wc-ből..annyira ciki volt az utcsó évem a suliban :|| xdddd
2013. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utca kellős közepén rám ugrott egy csaj, én meg azzal a lendülettel előre estem. :DD Ja és én is lány vagyok. :D Kicsit sem volt égő, hogy mit ugrál rajtam egy csaj. :DDD
2013. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fingottam egy hatalmasat miközben egy lánnyal beszélgettem. 17/F
2013. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
8.os vagyok és most télen mentem át a jeges úton a gimi előtt, megcsúsztam és majdnem eltaknyoltam az út közepén, de nem mertem hátranézni hogy látott-e valaki bár szerintem elég sokan...
2013. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Király Linda elkezdte énekelni a himnuszt...
2013. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ikertesóm..lány,akár csak én.(egypetéjűek vagyunk..tehát ugyan az a kinézet)

Mikor ovisok voltunk összevesztünk az oviban,ő kifutott az udvarra..Én utána mentem,és jól hátba vágtam.

Vagyis azt hittem,hogy jól hátba vágtam.Egy másik kislányt ütöttem meg,ugyan olyan volt a kabátjuk...többet volt hajlandó homokozózni velem a kislány ._.

2013. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Amúgy én egyszer a strandon elejtettem a bugyimat észre se vettem és egy ismeretlen idős pasas hozta utánam :D

2013. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer a Blahán láttam ahogy felgyujtottak egy alvó hajléktalant... Elég égő volt.
2013. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyser haveroméknál éjszaka annyira telefostam a wc-t hogy nem ment le. Kb 6odszorra próbáltam lehúzni amikor haverom annya egyszer csak kopog hogy mi van? én meg kinyitottam az ajtót és megmutattam hogy nem megy le a "kaksi". nem lett volna értelme mèg1x lehúZni mer akkor biza kifolyik. annyira még soha nem égtem. aztán végül megoldódott, de haverom apja azóta is caeszeget hogy: a nagy dolgokat ink kint intézd. (az udvaron)
2013. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!