Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írjatok olyan vicceket amitől...

Írjatok olyan vicceket amitől sírni lehet a röhögéstől? :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:18
1 2
 1/11 xKakashix ***** válasza:
79%

Ez hihetetlen... Bent vagyok a tescoba a haverjaimmal... piát veszünk...

erre mondom nekik kimegyek megkönnyeztetem a hernyót. bemegyek a wc-be és mit látok benn??XD

két fullra beszívott csávó egy wc kefével(mellesleg tiszta kula volt a kefe) és egy wc pumpával kardoznak miközben az egyik csávó kiabálja

ÁLLJ ÁT A SÖTÉT OLDALRA LUKE...

Azt hittem ott hugyozok be:D de nem bírtam kihagyni odakiabáltam nekik... Vader nagyúr a király XD

erre abbahagyják a kardozást és felém fordulnak majd egymásra néznek és elkezdenek ordítani... NEM VAGY AZ APÁÁNK!!!!

na ennyi elég volt elkezdtem kiszaladni és futottak utánam a wc kefével és a pumpával :DDDD azt az 1. biztonsági őr ráugrott az egyikre és a másik meg azt mondta: Invázióóó vissza a hipertérbe és fejbebas*ta a biztonságiőrt a kefével majd elszaladt... Na azt hittem hogy a folyosóra pisálok a röhögéstől....

2013. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xKakashix ***** válasza:
100%

Ezen szakadtam xD:

srác: Este elviszlek vacsorázni, utána sétálunk az őszi illatoktól megült parkban, mint egykor rég...ködbe vesző emlékeink között mi magunk

lány: he..én az ilyen nyálas szöveget nem értem ám

srác: elviszlek zabálni, aztán megduglak a parki padon, ahol először les*optál!

lány: nahh..:)))

2013. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha a trabant meg tud fordulni, akkor a ford miért nem tud megtrabantulni?


Hogy avatják fel a pezsgőgyárat?

-Hozzáb!sznak egy hajót.

2013. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ELEKTROMOS CSELLENYTYüCSKE / kínai használati utasítás /


A játék neve: ELEKTROMOS CSELLENTYÜCSKE. Biztos nágy az örom! Hogy a gyermek eztet a játék neki, ünneplő alkalom kezébe venni, által kissé tanulás célzatából kaptál. Tehátakorlá Suk!


1. A doboz tetővel bír. Ez leszedés után szabad benyujtás a kézenk, négyszögalaku ELEKTROMOS CSELLENTYÜCSKE.

2. Alapos és kézbentartva alányulva óvatosan dobos fenekéről első játék megkezdését.

3. FUGYULIM! Felszólít!

Mindezután meg lehet kezdeni játszását a játéknak vele.

4. Fogjátok a drót alfelét a kéz magsujja közzé, és job kezetek föl-le mozgat, majd onnét villany bekapcsol, hirtelen smrigli erősen, különben nem jön a villany se át, se hosszu, se tyü.

5. Egyfejü magánjáték. Ha vagytok egyed és nincs játszó, önmagatokból is összerakni, és az nyer, aki előbb.


MINDENFEJÜ VÉTELEMBERNEK KIVAN KEDVES JÁTSZÁS?

GYÁRTMÁNYTYÓ CÉG

2013. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hírekből:

Zombi casting

Brad Pitt 300 zombit talált a Schönherz kollégiumban.


Brad Pitt stábja múlt pénteken 300 zombit verbuvált a Műszaki Egyetem Schönherz Kollégiumában.

Brad Pitt motorozás közben tévedt véletlenül a budai Empire State Buildingbe. Ott a szokásos csütörtöki alkoholizálást követően a diákok között több száz valódi zombi volt.

„Bementem abba a magas épületbe. Akartam egy kávét inni, és mit látok?! A világ legjobb zombijai mindenhol.”

A producerek eleve olyan embereket kerestek, akiknek a fejük hullaszínű, hajuk vagy egyáltalán nincs vagy foltokban lóg. Ezek alapján a teljes informatikai kart be akarták hívni, de a félrészeg másnaposok olcsóbbak, hiszen még smink sem kell nekik. A hírt hallva az ELTE a teljes bölcsészkarát is jelölte, mert a fenti kritériumokat ott is azonnal tudják teljesíteni.

Pitt látogatását követően kezdődött a Schönherzben a különböző típusú zombik kiválasztása. A legtöbbet a kockásinges, vagy Agressor-pólós, puhos, megye kettes hajú, szemüveges zombikból találták. Itt a legkülönlegesebb az a szörny volt, aki egy telehányt IBM-es papírzacskót húzott a fejére, amit az aulában hirtelen szétszakított, miközben azt ordította: "Fos Linux!"

2013. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

első

komoly :D

2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló---> Berti te vagy az ? :D
2013. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xKakashix ***** válasza:
aha nem :D
2013. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ajmár , pedig azt hittem :'(
2013. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xKakashix ***** válasza:
sajnálom :/
2013. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!