Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » De most akkor mi a kindercsoki...

De most akkor mi a kindercsoki veszély van itt?

Figyelt kérdés

Amióta látom ezeket a kinder csokis reklámokat, amiben tapsolni kell és lezuhanik egy tele hűtő csokival, nem tudok leállni a tapsolással. ÉLET VESZÉLYES ez a kindercsoki már félek tapsolni... Addig jó amég nem a fejedre esik és megeszed ami benne van, de akkor ezek szerint nem mindig jön be a főétkezések között. És hát Jézusom, amikor voltam színházon filmet vetítettek le. vagy 300 ember kórházba került, nyilván a végén tapsoltam. :OOOO volt ott több millió chocholate :D PamKutyáéktól itt egy kindercsoki tapssal járó figyelmeztetés: http://www.youtube.com/watch?v=PGH-DCNMJb4


Nekem minihűtő esik le ezért senkinek nem esik súlyos baja :D



#csokoládé #édesség #paródia #Kinder csokoládé #kinder hűtő #kinderhűtő chocholate
2013. júl. 11. 20:49
 1/5 anonim válasza:
100%
hallod én is rengeteget tapsikolok de mégse esik le semmi. Mit csináltam rosszul?=((
2013. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld el,hogy meg tod csinálni,lelkesedéssel, és erőből. Nekem így sikerül :)
2013. júl. 12. 09:46
 3/5 anonim válasza:
értelmes kérdés nincsen itt vagy mivan?
2013. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meeeee kéne?
2013. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jah: mééééé kéne? :D Odáig nem fogok majd fajúlni,hogy reptoidokat meg ilyeneket kérdezzek...
2013. júl. 12. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!