Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tényleg baj lett volna belőle?

Tényleg baj lett volna belőle?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm megnézte a Kör című filmet.Akkoriban adtam oda a meghívókat az ottalvós bulimra.Gondoltuk, kicsit megijeszthetnénk a barátnőmet( őt hívjuk R-nek) Azt találtuk ki, hogy Felelsz, vagy Mersz-et játszunk és neki az lett volna a feladat, hogy menjen ki a kerti kúthoz(be van fedve a teteje, mű). Mielőtt elindulunk, egy másik barátnőm(Neve: L) azt mondja, hogy elmegy vécére, de igazából kimegy a kúthoz, és belemászik.L-nek jó hosszú haja van, bele tudta volna fésülni a szemébe, rendesen.G nevű barátnőm végül lebeszélt róla, mondván, ennek sólyos következményei lehetnek.Igaza volt?Végül fényes nappal megcsináltuk(más terv szerint, de így is egy hatalmasat sikított és nagyon megijedt. Tényleg nem lett volna jó ötlet, ha este megcsináljuk?

2013. júl. 12. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beleesett volna a kútba. Nem lett volna jó :D 15F
2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy annyira megijed,hogy szívrohamotkap.
2013. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem esett volna bele a kútba!!!

Mi szoktuk egymást így ijesztgetni, úgyhogy nekünk már elég edzett a szívünk.

És most fogjátok azt mondani, hogy szívtelen dögök vagyunk és hogy meg kéne ölnünk magunkat:


R-nek 5 éves korában...

2013. júl. 12. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Te tudod,hogy mint jelent a SZERINTEM szó? És 100 felkiáltó jellel,hogy NEM esett volna bele a kútba!!! Mit akartál te itt kérdezni? Olyan nincs,hogy "mi szoktuk egymást ijesztgetni,úgyhogy nekünk már elég edzett a szívünk." Te nem vagy tájékozott, figyelj még sokat kell tanulnod... És én ilyet egy szóval se mondanék : hogy megkéne ölnötök magatokat mert "szívtelen dögök vagytok". Én nem az a típus vagyok. És még egyszer figyelj a szerintem szó egy tippelési kifejezés. És mi az,hogy R-nek 5 éves korában... Légyszíves nem akarok vitát,hány éves vagy? Nem csúfolódok és én nem vagyok ilyen. Nagyon nehéz a logikád, és a felfogásod. Én 15 éves fiú létemre azt mondom,hogy nem lett volna jó ötlet ha este ijesztitek meg. A következő már csak tipp volt,hogy beleesett volna a kútba. Akkor milyen választ szerettél volna ide? Ne haragudj!
2013. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, kicsit túlreagáltam a dolgot, meg fogalmazhattam volna pontosabban is.

Szóval.R-nek 5 éves korában meghalt az apukája.

11 évesek vagyunk.:(

2013. júl. 14. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom. :( Őszinte részvétem R-nek. Értem. Talán én is kicsit túl reagáltam. 15F
2013. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond!
2013. júl. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!