Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy reptoid leszármazo...

Lehet, hogy reptoid leszármazott vagyok?

Figyelt kérdés
Lenézem az összes embert, utálom a világot, legszívesebben gyilkolnék, lerombolnám a jelent. Állandóan azon gondolkodom, hogy lehet tömegeket vezetni, milyen manipulálható az ember, és milyen erős ösztönök mozgatják. Nem tudnék emberrel közösülni, mert visszataszító számomra. Átlátok a kapcsolati rendszereiken, hiszen a túlélésvágy és a még nagyobb hatalom lehetősége mozgatja az embereket. Nem tudok lelkesedni semmiért. Talán csapdában vagyok, emberként élek, de reptoid nemesi vonásokkal. A kettő együtt nem igazán működik.
2013. júl. 18. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyírd ki magad, és megoldódik a probléma. Hülyéből van elég, a pszichiátrián meg úgy is vannak egy csomóan.
2013. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Don't hesitate, kill yourself!
2013. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mutassátok meg, hogy kell.
2013. júl. 18. 14:15
 4/21 anonim ***** válasza:

Á, dehogy, nekem inkább egy frusztrált, passzívagresszív gyökérnek tűnsz.


Hogy állsz a nőkkel?

2013. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem krixkraxi vagy poloskoid leszármazott lehetesz és gyarmatosítani akarod az univerzumot
2013. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem öltem még nőt , ha erre gondolc
2013. júl. 18. 14:26
 7/21 acelsziv ***** válasza:
Hát persze, hogy az vagy. A reptoid apád itt a földön csavarta ki a gyíkot bele a tóba. Ezzel megtermékenyített egy varangyosbékát, aki -fajtól szokatlanul- megszült téged. Aztán csigák szoptattak a nádasban és sakálok neveltek fel. Az iskolában meg kiröhögtek, amiért énekórán kuruttyoltál. A lányok nem csipázták a varangyos bőrödet és azt, hogy legyeket hoztál nekik vacsorára. Ez maradandó lelki sérülést okozott nálad és ezért lettél ilyen befordult, depressziós kis pö.cs.
2013. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Néha írok verseket is


Te aljas ember,

te vagy legnagyobb,

úgy gondolod.

Hazudsz folyvást mindenben,

átversz, lopsz, megvezetsz.

Tanulsz, szaporodsz,

hogy dacolj a halállal.

Tönkreteszed környezeted,

lopsz, csalsz,

időt, figyelmet,

pénzt a másiktól,

hazudsz hogy több legyen,

hogy megússz...

de a halál elér

és elkárhozol,

mert sose hittél igazán

a feljebbvalóban.

2013. júl. 18. 14:33
 9/21 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%
Hát, ne is közösülj emberrel, még a végén szaporodsz. Legalábbis ne ellenkező neművel.
2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát állatokkal csinálnám is, csak hát a genetika miatt nem lehet szaporodni velük.


Ja, mondtam már, hogy mennyire lenézlek titeket? Ha már az orvostudományotok és a higiéniás állapotok valamennyire gátat vetnek a járványoknak, így nem azt kívánok, hanem azt kívánom, hogy a ti sérülékeny pénzügyi rendszeretek fojtogasson méginkább titeket. A hiteleitek legyenek magasabbak, adósodjatok el szépen még jobban. És mindez szép lassan történjen, hogy ne eszméljetek rá hirtelen.

2013. júl. 18. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!