Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy reptoid leszármazo...

Lehet, hogy reptoid leszármazott vagyok?

Figyelt kérdés
Lenézem az összes embert, utálom a világot, legszívesebben gyilkolnék, lerombolnám a jelent. Állandóan azon gondolkodom, hogy lehet tömegeket vezetni, milyen manipulálható az ember, és milyen erős ösztönök mozgatják. Nem tudnék emberrel közösülni, mert visszataszító számomra. Átlátok a kapcsolati rendszereiken, hiszen a túlélésvágy és a még nagyobb hatalom lehetősége mozgatja az embereket. Nem tudok lelkesedni semmiért. Talán csapdában vagyok, emberként élek, de reptoid nemesi vonásokkal. A kettő együtt nem igazán működik.
2013. júl. 18. 13:53
1 2 3
 11/21 acelsziv ***** válasza:
Agyament barátom. Az átkoknak van egy olyan tulajdonságuk, hogy csúnyán visszaütnek. Neked meg egy fogad legyen, az is fájjon :D
2013. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Nekem mindegy csak verset ne írj, mert te vagy a világ legrosszabb költője.
2013. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
te aztán csak tudod. bolhás öreg bácsi
2013. júl. 18. 16:00
 14/21 Dalek Traak ***** válasza:
Te is elolvastad az a blogot, mi? Ha lesz rá időm tényleg beszélnem kell az írójával, mert ez így nem állapot. Valakik tényleg elhiszik, amit az az elmebeteg lány ír és követik az utasításait. Tennem kell valamit mielőtt valami szörnyűség történne.
2013. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Elkéstél. Keress más bolygót a cimboráiddal együtt.
2013. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

>Nem öltem még nőt , ha erre gondolc


Hű, de mély, fenyegető és hú-de-darkos vagy... Arra gondolok, hogy mi a véleményed a nőkről, bár ezek után van egy tippem. Plusz az is érdekelne, hogy hány éves vagy.


>Ja, mondtam már, hogy mennyire lenézlek titeket?

> a ti sérülékeny pénzügyi rendszeretek fojtogasson méginkább titeket

>adósodjatok el szépen még jobban


Ó, ez már igazi intrikáló gyíkfajú szörnyezetre valló gonoszság :D


A versre kapsz tőlem 4/10 pontot, mert igazából nem rossz.


Javaslom, hogy hokizz egy jót, hogy lenyugodj egy kicsit. És cseppet se aggódj, hamar ki fogod nőni ezt a gyíkos butaságot, ez is csak egy korszak, mint a "punkság", bár kissé szánalmasabb. Mellesleg roppant mulatságos, amikor elképzellek, ahogy duzzogsz a gép előtt, és fújolsz a csúnya-csúnya emberekre, miközben gyíknak képzeled magad :D

2013. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyébként bírom ezeket a nagyon okos kis embereket. Ha találkozna egy földönkívülivel, összecsinálná magát és nem lenne már olyan nagy legény.
2013. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
17 Ha találkozna egy 12 éves cigánygyerekkel, már attól maga alá rittyentene.
2013. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

14

Milyen blog? kíváncsi vagyok.

2013. júl. 18. 18:11
 20/21 A kérdező kommentje:

16

Miért érdekel, mi a véleményem a nőkről?

Na de a véleményem:aljas módon szereznek maguknak hatalmat, általában a felszín alól.

Nos, ez különösebben nekem nem probléma: rendezetten tartják a világot azzal, hogy férfiakat gyűjtenek maguk köré, akiknek lesz miért dolgozniuk, lesz kiért, és aztán kikért, mikor már család jött létre. Ha ez a rendszer nem állna fenn, az emberiség lassan széthullana háborúskodó kis közösségekké, végül eltűnne, és akkor nem lenne kiket irányítani a "reptoidoknak", nem lenne kiből hasznot húzni. Tehát a nőket szükséges rossznak tekintem. Ez kielégítő?

Hogy hány éves vagyok? 26, ha számít.

2013. júl. 18. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!