Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Nagy Suscpederacikhca...

A Nagy Suscpederacikhca története igaz lehet?

Figyelt kérdés
Elvileg egy beszélő kutya volt aki megjósolta a világ végét és az ufók eljövetelét.

2013. júl. 27. 16:47
1 2 3
 1/28 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Ezt csak most találtad ki, de egyébként is baromság.
2013. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Persze öcsém ha Google-be keresel rá nem találsz semmit. Ez nem olyan sztori amit csak úgy netről lekapsz
2013. júl. 27. 17:10
 3/28 BlackSword ***** válasza:
88%
Ezt most találtad ki... Nincs semmi sem a neten erről, pedig egy beszélő látnok kutyánál azért vadabb dolgok is vannak a neten...
2013. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Bírom azokat, akik lóf..zt nem tudnak semmit az adott témáról, aztán gugliznak és ha az sem ad értékelhető találatot, kamut kiáltanak.


Kérdező: én hiszek benne, mármint a fennmaradt felvételek alapján kvázi tény, hogy minden igaz, amit állítanak róla. Suscpederacikhcának Alaszkában szobra is van, tudtad?

2013. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 BlackSword ***** válasza:
Figyu!!! Nem értékelhető találat nincsen, hanem találat sem... Ha létezik, akkor miért nem írnak róla legalább tized annyit, mint a borgról, vagy a dominiumról, ami nyílvánvalóan kitalált lények???
2013. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ja, mert szerinted a google mindenható, ha a 1920-as években élt, szirenyiki nyelven beszélő alaszkai kutya története nincs fent, akkor nem is létezett? Bakker, de elegem van belőletek.. Suscpederacikhca 1921-ben megjósolta Roswellt, megjósolta az atombombát. Ja és nem mellesleg egy kutya volt.


De lásd, milyen rendes vagyok, ne a google-ban keresd, ne is az interneten, hanem a mély weben.

2013. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedves 69%-os! Èn is gyakran elkèpedek az emberi butaságon... Suscpederacikhca (becenevèn Cica) a 20-as èvek egyik legmegkèrdöjelezettebb alakja volt kutya lètère. Persze Õ sem volt tökèletes ès vègül a pia vitte el. Bár sokan a kormányra gyanakodnak. Amúgy egy ève voltam Alaszkában ès igazán gyönyöru volt Cica szobra. Azt tudtad hogy Nagy Cica holttestét a Dunába dobták?
2013. júl. 28. 00:33
 8/28 anonim ***** válasza:

Cikhca és nem Cica, ez csak egy rövidítés, de ha a nevet az eredeti nyelven olvassuk, akkor a helyes kiejtése: Ciká.


Igen, tudtam az alkoholról, de erről tökre nem ő tehet, hanem a gazdája, mivel tudnia kellett volna, hogy a kutyák mája nem képes feldolgozni az alkoholt. A vicces az, hogy csomó fényképen italospohár vagy szivarka van mellette.. vagyis ez inkább szomorú. Hogy az egész ivásosdit miért erőltették, a fotók kedvéért, vagy mert vicces volt, ahogy egy kutya nyakalja a sört.. röhej.


Nem a Dunába dobták, ez nettó hülyeség, valami ufómagazinos turbómagyar találhatta ki. Valami olyan dolog volt a háttérben, hogy a gazdája felmenői között volt egy magyar házaspár.. de hogy ebből mi igaz, azt passzolnám.


Én úgy tudom, hogy Timothy, a gazdája kitömette, majd a család ereklyeként őrizte. Az biztos, hogy a kutya agyát kivették a preparálás során és elküldték egy laborba, viszont rosszul tartósították és nem tudták azt felhasználni később vizsgálatok céljára. A tetem meg egy tűzesetnél megsemmisült a 70-es években.

2013. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy Cikhca szobra durván példamutató. Szerintem sok helyi nem is tudja, hogy miért van ott az a kutyaszobor, pláne miért van kőből, amikor a legtöbb alaszkai szobor fából faragott szokott lenni. Szóval az van, hogy bárcsak itthon is így törődnének a szobrainkkal, mint odakint.


Örülök, hogy Neked is alkalmad volt látni a szobrot, engem valahogy egyszerre elgyengített és megerősített a látványa. Kb azt éreztem, amit az emberek a 20-as években érezhettek, hogy valami nagyszerűnek vagyok a szemtanúja, amit igazából felfogni meg megérteni sem tudok, de mégis éreztem a nagyságát az egésznek.

2013. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Ti mit szívtok? :D
2013. júl. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!