Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy is van ez? Mindenki...

Hogy is van ez? Mindenki szeretne a mennybe jutni, de senki sem akar meghalni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 27. 12:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Hmm, jó kérdés... :P Szerintem az emberek pontosan nem tudják milyen az élet halál után, vagy inkább nem hisznek a mennyben. Ezért élni szeretnének hisz ez az egy dolog biztos. És köztudott, hogy a legtöbb ember fél az ismeretlentől...
2007. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
pedig én az összes öregtöl azt hallom,hogy de jó is lenne már meghalni
2007. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

:))))

viszont van olyan, sajnos, aki akar(meghalni), de nem jut(hat ezért) a mennnybe! :(((

én nem szeretnék mennybe jutni, újjá szeretnék születni, s meghalni viszont szeretnék, de azt hiszem még addig van időm. legalábbis nem rajtam múlik! :))))))


(és ha feltámadás létezik, azt se szeretnék, mert azt mondják nemtelenek leszünk! nehéz lenne)

2007. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fene akar a mennybe kerülni. Tök unalmas hely lehet.

A pokolban különben is sokkal több az ismerős! :)

2007. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mit? Én meg szellem maradnék és a frászt hoznám az emberekre. (Na meg meglesnék egy két embert tuti.)
2007. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem akarnak meghalni, mert lehet rosszabb vár rájuk mint itt. (bár lehet, hogy a föld az élet pokla). meg lehet elkövettek valamit. vagy nem emlékeznek rá hogy mi rosszat tettek, félnek, hogy mi az igazság. a szellemesel egyetértek, de másrész nem. szellemként, hogy sexelnék?? XD
2007. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez egy megválaszolhatatlan kérdés! Gratulálok a kérdés írójának, nagyon ötletes :)
2008. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ember előbb utóbb úgyis meghal, ezért muszály választani a kettő közül.
2008. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van,hogy az emberek a halál után szeretnének a mennybe jutni,amiután leélték az életüket.De ettől független nem szeretnének most azonnal meghalni!(A legtöbb ember legalábbis.)

Boldog Karácsonyt.

2008. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarok meghalni!
2012. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!