Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért kell kávét tenni a...

Miért kell kávét tenni a kávéfőzőbe, ha egyszer az csinálja a kávét?

Figyelt kérdés
Nem értem. De most komolyan, valaki magyarázatot légyszí xDD
2013. aug. 13. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lapos fémkorongot szoktam beletenni. De nem a kávéért, csak barátságból, mert állítólag gyűjti. Néha megkínál kávéval, amit örömmel elfogadok. Nem mindig.
2013. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méheket is etetni kell, ők csinálják a mézet, de azt elszedjük tőlük, ezért etetni kell ( sok cukorral).
2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lapos korong helyett nálam vmi kártyát gyűjt, aztán meghív engem is egy két kávéra de ő nagyon vicces kedvű és mokkamester -nek hívják minden szerte de nem hiszem el. Ő is iszik kávét. A méz dolog pedig nem igazság :( xDD
2013. aug. 14. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én a mákdarálót nem értem. A díódarálóval tudunk diódát rálni, de mi az a "mákda"?
2013. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged jól átvertek. A kávéfőző nem készít kávét, csak megfőzi. A kávét én készítem használt bakkancsokból. Jut eszembe tartozol 570 adag kávé árával. Egy adag 93 Ft, tehát 193x578=2 855 971 Ft.
2013. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!