Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te gondoltad volna?

Te gondoltad volna?

Figyelt kérdés
Mert én nem . Ez egyszerűen hihetetlen.

2013. aug. 15. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan megdöbbentő. Én se gondoltam volna. Ez egy fenomenális hír. Azt hiszem.... miről is beszélünk? Valahol az elmesélés részénél lemaradtam annyira felfogatatlan!!! :)
2013. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Azt, hogy a kérdező b*zi? Ez nekem nem volt újdonság.
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
Hát nem fogod elhinni de igen vagy is nem. Vagy ha bár igen akkor lehet nem is? ÁÁÁ :D Akkor a válaszom nem vagyis igen. Vagy várjál csak na meg van igen ja bocs elírtam nem. Nem vagy is ha ezt akarod hallani akkor igen. Óóóó elromlott az agyam akkor most igen vagy nem? Szerintem igen? Hmmmm? Tudom most mindenki igennek vagy nemnek hisz. Na csá nem vagy csá igen? Várjál már egy picit gondolkozom.......oh megvan a válaszom: IGEN:D áá nem ezt akartam írni tehát a válaszom: NEM vagyis IGEN. Döntsd el! Na pá igen nem.
2013. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló!

Na akkor most döntsük már el , hogy most igen vagy nem???

Mert egyáltalán nem mindegy.... Vagy igen???? XD

2013. aug. 15. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Ikaszábol Dolan.
2013. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én már azelőtt tudtam, mielőtt kiírtad volna a kérdést :))
2013. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:O Honnan tudtad?
2013. aug. 15. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Látom a jövőt:D Nyisd ki az ablakot, MZ/X, küldök valamit:D


*Mézga-család

2013. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, betört az ablak?:D:D:D Jó am, nem vagyok se jós, se Köbüki:D:D:D Én az apádnak a szobapincérének a kiskutyájának a dédapjának a másodunokatestérének a lakótársának a piritóskenyerének a megsütőjének a vőlegényének a főnökének a háta közepén az anyajegy vagyok!!:D:D Jó, ez se, de talán jól hangzott:$ ^.^
2013. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pont most csuktam be az ablakot XD
2013. aug. 15. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!