Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt olyan pozitív vagy...

Volt olyan pozitív vagy negatív tett, amiről azt gondoltad, hogy soha nem lennél rá képes? És később mégis megtetted? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert ahhoz hogy valamit megtegyek, képesnek kell hinnem magam rá. Ha nem bízok egy kicsit sem abban hogy sikerülni fog, akkor meg sem próbálom.
2012. jún. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És negatív tett? Amikor az ember azt hiszi, hogy ilyen aljasságra ő nem lenne képes, később pedig úgy hozza az élet, hogy mégis megteszi. Volt?
2012. jún. 8. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy a régi barátom felidegesített és beledobtam a térdébe egy ollót. Ő meg visszakézből belevágta a vádlimba. Utána egy hétig sántítottunk. De őt utáltam akkor már nagyon. Nem tudtam lerázni sehogy. Hiába mondtam hogy menjen el, pl képes volt egy napot is az ajtónk előtt szobrozni ha nem engedtem be. Aztán egy hétre átköltöztem barátnőmhöz, neki meg azt kamuztam hogy megcsaltam és így megsértődött annyira, hogy lelépett végleg. De ilyen hülyeségeket normális esetben nem csinálok.
2012. jún. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!