Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Diktatúrát szeretnék kiépíteni...

Diktatúrát szeretnék kiépíteni Magyarországon. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Szevasz Viktor! Parlamenti és kormány párti tanácsadók helyett már gyakori kérdéseken kérsz tanácsot? Szerintem már megtetted az első lépést. Most már csak lépj ki az unióbol és tiltsd be az össze pártot.
2013. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon jó ötlet, már én is nagyon várom, hogy végre igazi diktatúrában éljek, mert ott rend van. Ellentétben azokkal az áldemokráciákkal amiket a magyartalan liberálbolsevikok (ebbe nagyobbrészt bele értem a Fideszt is) csinálnak. Jöhetne végre már egy igazi diktátor, aki kilép az unióból, betiltja az összes naplopó pártot és nem utolsó sorban helyükre teszi a zsidókat és a cigányokat. Tele van a t..kom a hazug, semmitérő demokráciával, ahol csak látszólag vagy szabad igazából mindent a pénz irányít. Jó, igaz, hogy a diktatúrában is a pénz számít, de legalább ott nem hitegetnek olyan f...szságokkal mint az esélyegyenlőség, szabadság, meg egyéb ilyen sz..rok.
2013. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Á la Orbán.
2013. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Rosenfeld Ferenc válasza:
Tlkp. Magyarországon nincs baj az úgynevezett diktatúrával. Eddig igazából kettő valódi (a szó szoros értelmében vett) diktatúra volt itthon: 1919-ben a Tanácsköztársaság és 1948-tól 1956-ig a Magyar Kommunista Pártté. Aztán volt egy egypárt rendszer, ami végül is a MKP "szelídebb" változata volt és MSZMP-nek hívták. Nem is értem a bolsikat, hogy mit vannak oda egy kis diktatúrától. Csak nem emlékeznek még, hogy ők miket tettek az (egyetlen) igazság nevében?! Szóval egy kis jobboldali diktatúrát én sem bánnék, de valójában a királyság az, amiben élni szeretnék.
2013. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük Emese.
2013. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Te vagy az Viktor?
2019. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 LaudeturJesusChristzs ***** válasza:
Már az van
2023. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!