Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha lovat sütök finom lesz?

Ha lovat sütök finom lesz?

Figyelt kérdés
Először a combjára gondoltam, aztán a far-hátra. Szerintetek kisülhet belőle valami disznófinom kaja?

#uborka #mustárral
2013. aug. 17. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mintha csirkét ennél!
2013. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csirkét nem szoktam enni, mert túl értelmes, ráadásul nem védett. Ezért én megvédem. A ló viszont védett állat. vagy mégse? Nem tudom.. De ne legyen má' nagyképű. Szóval tuti csirkeíze van a lónak?
2013. aug. 17. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Bízd mesterszakácsra akkor lesz finom!

Ha csak így hirtelenjébe nekiálsz, csak elpazarlod az alapanyagokat, meg jól megbetegszel.

2013. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, a lónak nincs csirkeíze. Húsa jó, bőréből finom, elegáns cipő készíthető (a fenekén lévőből). A vázolt formában azonban nem nagyon ehető, csak feldolgozva. Hogy ez mit keres a humor rovatban, azt nem értem.
2013. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem, de azt hiszem megértettem az oldal lényegét. Épp a humor kategóriát böngésztem mikor feltettem a kérdést és automatikusan oda írta. Na mindegy, köszi. :)
2013. aug. 17. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Veszek neked lovat, de egy ilyen nagyon drága, részletekben veszem meg, elöször egy nagy lóf aszt kapsz, okés?

Amúgy a lóhús nagyon drága, édes és finom.

De lóban nincs far-hát...

Az csak szárnyasokban van, és unikornisról nem volt szó...

2013. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom is én, hogy mi az... Segge van, háta van, akkor farhát is van. :D

Köszi a választ. :)


A lópénisz kedvelt csemege a kutyák körében? Mert akkor szívesen fogadom, néha legyen egy átlagtól eltérő étel is. :)

2013. aug. 18. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
finibb mint a kutyaturmix
2013. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!